Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

93

wika kika napisał/a:

ale to jakies specjalne pigułki na pms czy antykoncepcyjne? W jaki sposób one zmniejszają pms?

Wiele kobiet potwierdza pozytywny wpływ tabletek antykoncepcyjnych na zmniejszenie PMS. Jak one działają? Doustna antykoncepcja hormonalna zawierająca chlormadinon (pochodną progesteronu) zwiększa wydzielanie beta endorfin, zwanych hormonami szczęścia. Powoduje to, że jesteśmy bardziej rozluźnione, uspokojone i mamy lepsze samopoczucie. Do tego typowe objawy PMS - rozdrażnienie, zmiany nastroju, gromadzenie się wody są wyraźnie mniej dokuczliwe. Ja w każdym razie odkąd biorę regularnie belarę nie pamiętam co to PMS, nie jestem już te dni tykającą bombą, ogromna ulga i dla mnie i dla otoczenia smile

92

raft napisał/a:

Dolegliwości  świetnie łagodzi olejek konopny. Dobry, w korzystnej cenie można kupić na cbdworld.pl

Pomaga także w schorzeniach endokrynologicznych.To środek z atestami.

91

polecam dhupaston lub takie ziolowe w rozowym opakowaniu costagnus bez recepty

90

Olej z wiesiołka w kapsułkach GAL. Działanie oleju z wiesiołka jest udowodnione i to naturalny sposób walki z PMS.

89

ale to jakies specjalne pigułki na pms czy antykoncepcyjne? W jaki sposób one zmniejszają pms?

88

Dolegliwości  świetnie łagodzi olejek konopny. Dobry, w korzystnej cenie można kupić na cbdworld.pl

87

Tylko i wyłącznie Vixpo! Zgadzam się z moimi przedmówczyniami. Vixpo to cudowny lek na PMS. Kiedyś czułam się dramatycznie przed każdą miesiączką! A teraz jak ręką odjął!

86

Zgadzam się. Akurat też biorę i mogę potwierdzić, że dolegliwości związane z pms to niebo a ziemia, jak jest teraz a jak wcześniej...

85

A nie myślałaś o pigułkach? Vixpo zmniejsza wahnięcie hormonów, więc te dolegliwości są znacznie mniej uciążliwe. Może warto rozważyć takie rozwiązanie.

84

Mnie boli wszystko. Głowa, lędźwie...Do tego krzyczę na wszystkich i płaczę z byle powodu. Co ciekawe jest miesiąc, gdzie prawie nie mam PMS a jest miesiąc gdzie ledwo żyję przez to. Pomaga mi meliska, leżenia w łóżku, termofor.

83

Ja go mam cały miesiąc chyba
http://pikavippivertailufi.com
http://se-lan.com
http://lan-dk.com

82

czesc

81

no u mnie wystarczyły tabletki Vixpo żeby pozbyć się PMS, który naprawdę strasznie przechodziłam, czasmi nawet tydzien miałam wyjęty z życia bo tak bardzo było to uciążliwe.

80

vivienne napisał/a:

Jak sobie poradzić z pms ? Przyznam, że comiesięczne obniżenie nastroju, złość i poirytowanie, które przeżywam w związku z okresem są już dla mnie i moich bliskich nie do zniesienia. Czy macie jakieś skuteczne porady jak przetrwać zespół napięcia przedmiesiączkowego ?

Skorzystaj z porad znajdujących się na stronie http://www.castagnus.pl/ Istnieją leki, dostępne bez recepty, które dzięki odpowiednio dobranym składnikom mogą łagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego, w tym zaburzenia emocjonalne, uczucie obrzmienia i bolesność piersi oraz bóle głowy. Należy do nich Castagnus, zawierający wyciąg suchy z owoców niepokalanka mnisiego (Agni casti fructus extractum siccum). Do dnia dzisiejszego zostało opublikowanych wiele badań, w których potwierdzono pozytywny wpływ preparatów niepokalanka na łagodzenie symptomów towarzyszących PMS.

79

no ja dzięki Vixpo zapanowałąm nad PMS, kiedyś strasznie przechodziłam co miesiąc okres, teraz jest zupełęnie inaczej, mój chłopak też się nie stresuje jak wie, że nie zbliża mi się okres.


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci