Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

104

Mnie genialnie się sprawdziła antykoncepcja. Przedtem bóle był nie do zniesienia a teraz mam totalny luz. Biorę belarę i od kiedy mi ją lekarz przepisał nie miewam dokuczliwego PMS. Miesiączki są krótsze ,wiadomo ze to są krwawienia z odstawienia .Ale przynajmniej potrafię normalnie w te dni funkcjonować.

103

Zainteresuj się technikami głębokiego oddychania lub/ i  jogą, mnie pomogła, dodatkowo monitoruje cykle komputerem myway i wiem kiedy mniej więcej mogę spodziewać się napięcia.

102

mnie kiedyś tak nosiło, że wścieklam wyszłam ze stancji z której mieszkam z chłopakiem, wsiadłam do pociągu i pojechałam do mojej rodzinnej miejscowości gdzie mamy puste mieszkanie i tam przesiedziałam kilka dni, żeby sobhie i jemu nie psuć humoru wink 100 km przejechałam po to w jedną stronę...

101

to fakt, ja też widzę znaczną różnicę, odkąd używam tabletek antykoncepcyjnych

100

tabletki pomagają na pms smile

99

Ja z PMS-em uporałam się za sprawą jogi, a bolące krwawienia pokonałam rozkurczowymi tabletkami, które biorę tuz przed okresem, wyznaczam sobie swoje dni płodne i wiem kiedy mniej więcej będę miała menstruację. Owulację wyznaczam sobie za pomocą testera owulacji ze śliny afrodyta, kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

98

Ja miałam takie problemy jak odstawiłam tabletki i starałam się o dziecko. Po jego urodzeniu zaczęłam stosować naturalna antykoncepcję komputer cyklu myway i moje hormony ustabilizowały się, wiem, że do tabletek nie wrócę. Dziś wyznaczam swoje dni płodne i zabezpieczam się tylko w czasie owulacji.

97

Ja mam taki sposób na to, i sprawdza się już od wielu lat. Wyznaczam sobie dni płodne za pomocą testera owulacji ze śliny afrodyta i wiem mniej więcej kiedy będę miała miesiączkę, wówczas zapobiegam jej skutkom. Ćwiczę jogę i pije dużo pokrzywy- na prawdę się sprawdza. Tester kupuje na stronie naturalnaplodnosc.

96

O tym olejku z wiesiołka nie wiedziałam. Dzięki. A znacie jakieś inne domowe sposoby? smile

95

Też słyszałam o nich dużo dobrego, dzieki krótszej przerwie, nie ma dużych wahań hormonów, więc i pms nie dokucza.

94

Zapytaj swojego lekarza o tabletki antykoncepcyjne Vixpo. One są przyjmowane w systemie 24+4 i mają bardzo dobry wpływ na PMS. Na pewno nie zaszkodzi dowiedzieć się więcej na ten temat. Koleżanka je bardzo chwaliła.

93

wika kika napisał/a:

ale to jakies specjalne pigułki na pms czy antykoncepcyjne? W jaki sposób one zmniejszają pms?

Wiele kobiet potwierdza pozytywny wpływ tabletek antykoncepcyjnych na zmniejszenie PMS. Jak one działają? Doustna antykoncepcja hormonalna zawierająca chlormadinon (pochodną progesteronu) zwiększa wydzielanie beta endorfin, zwanych hormonami szczęścia. Powoduje to, że jesteśmy bardziej rozluźnione, uspokojone i mamy lepsze samopoczucie. Do tego typowe objawy PMS - rozdrażnienie, zmiany nastroju, gromadzenie się wody są wyraźnie mniej dokuczliwe. Ja w każdym razie odkąd biorę regularnie belarę nie pamiętam co to PMS, nie jestem już te dni tykającą bombą, ogromna ulga i dla mnie i dla otoczenia smile

92

raft napisał/a:

Dolegliwości  świetnie łagodzi olejek konopny. Dobry, w korzystnej cenie można kupić na cbdworld.pl

Pomaga także w schorzeniach endokrynologicznych.To środek z atestami.

91

polecam dhupaston lub takie ziolowe w rozowym opakowaniu costagnus bez recepty

90

Olej z wiesiołka w kapsułkach GAL. Działanie oleju z wiesiołka jest udowodnione i to naturalny sposób walki z PMS.


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci