Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

99

Ja z PMS-em uporałam się za sprawą jogi, a bolące krwawienia pokonałam rozkurczowymi tabletkami, które biorę tuz przed okresem, wyznaczam sobie swoje dni płodne i wiem kiedy mniej więcej będę miała menstruację. Owulację wyznaczam sobie za pomocą testera owulacji ze śliny afrodyta, kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

98

Ja miałam takie problemy jak odstawiłam tabletki i starałam się o dziecko. Po jego urodzeniu zaczęłam stosować naturalna antykoncepcję komputer cyklu myway i moje hormony ustabilizowały się, wiem, że do tabletek nie wrócę. Dziś wyznaczam swoje dni płodne i zabezpieczam się tylko w czasie owulacji.

97

Ja mam taki sposób na to, i sprawdza się już od wielu lat. Wyznaczam sobie dni płodne za pomocą testera owulacji ze śliny afrodyta i wiem mniej więcej kiedy będę miała miesiączkę, wówczas zapobiegam jej skutkom. Ćwiczę jogę i pije dużo pokrzywy- na prawdę się sprawdza. Tester kupuje na stronie naturalnaplodnosc.

96

O tym olejku z wiesiołka nie wiedziałam. Dzięki. A znacie jakieś inne domowe sposoby? smile

95

Też słyszałam o nich dużo dobrego, dzieki krótszej przerwie, nie ma dużych wahań hormonów, więc i pms nie dokucza.

94

Zapytaj swojego lekarza o tabletki antykoncepcyjne Vixpo. One są przyjmowane w systemie 24+4 i mają bardzo dobry wpływ na PMS. Na pewno nie zaszkodzi dowiedzieć się więcej na ten temat. Koleżanka je bardzo chwaliła.

93

wika kika napisał/a:

ale to jakies specjalne pigułki na pms czy antykoncepcyjne? W jaki sposób one zmniejszają pms?

Wiele kobiet potwierdza pozytywny wpływ tabletek antykoncepcyjnych na zmniejszenie PMS. Jak one działają? Doustna antykoncepcja hormonalna zawierająca chlormadinon (pochodną progesteronu) zwiększa wydzielanie beta endorfin, zwanych hormonami szczęścia. Powoduje to, że jesteśmy bardziej rozluźnione, uspokojone i mamy lepsze samopoczucie. Do tego typowe objawy PMS - rozdrażnienie, zmiany nastroju, gromadzenie się wody są wyraźnie mniej dokuczliwe. Ja w każdym razie odkąd biorę regularnie belarę nie pamiętam co to PMS, nie jestem już te dni tykającą bombą, ogromna ulga i dla mnie i dla otoczenia smile

92

raft napisał/a:

Dolegliwości  świetnie łagodzi olejek konopny. Dobry, w korzystnej cenie można kupić na cbdworld.pl

Pomaga także w schorzeniach endokrynologicznych.To środek z atestami.

91

polecam dhupaston lub takie ziolowe w rozowym opakowaniu costagnus bez recepty

90

Olej z wiesiołka w kapsułkach GAL. Działanie oleju z wiesiołka jest udowodnione i to naturalny sposób walki z PMS.

89

ale to jakies specjalne pigułki na pms czy antykoncepcyjne? W jaki sposób one zmniejszają pms?

88

Dolegliwości  świetnie łagodzi olejek konopny. Dobry, w korzystnej cenie można kupić na cbdworld.pl

87

Tylko i wyłącznie Vixpo! Zgadzam się z moimi przedmówczyniami. Vixpo to cudowny lek na PMS. Kiedyś czułam się dramatycznie przed każdą miesiączką! A teraz jak ręką odjął!

86

Zgadzam się. Akurat też biorę i mogę potwierdzić, że dolegliwości związane z pms to niebo a ziemia, jak jest teraz a jak wcześniej...

85

A nie myślałaś o pigułkach? Vixpo zmniejsza wahnięcie hormonów, więc te dolegliwości są znacznie mniej uciążliwe. Może warto rozważyć takie rozwiązanie.


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci