Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

66

Wydaje mi sie, że warto jest jednak e papierowa spróbować. Niektórym osobom coś takiego pomaga, niektórym nie.  Jednak przetestujecie oraz zobaczycie czy na Was dobrze wplywa czy nie. Weźcie jednak pod uwagę, ze nie jest to tak bardzo bezpieczne oraz sam e papieros może mieć niekorzystny wpływ na zdrowie.

Z tych naturalnych sposobów, polecam poczytać sobie o działaniu ziół bo wiele z nich wykazuje bardzo pomocne działanie przy rzucaniu palenia:
https://www.lekinatury.pl/pl/porady/zio … lenia.html

Co jest opisane w tym artykule.
Dobre działanie ma rozmaryn. Rozmaryn jest bogaty w olejki eteryczne, flawonoidy i kwasy wielofenolowe, dzięki czemu posiada właściwości rozgrzewające i oczyszczające. Całkiem niezły jest równiez imbir. Z punktu widzenia osób regularnie sięgających po papierosy, najważniejsze powinno być to, że imbir wykazuje działanie przeciwobrzękowe i odświeżające.

65

e-papierosy jedyne w czym są lepsze od zwykłycj, to to, że nie śmierdzą. Są tak samo szkodliwe jak normalne papierosy i jeśli chcesz je rzucić ze względu na zdrowie to nie przerzucaj się na e-peta bo to to samo smile

64

Palenie e-papierosa skonczylo sie u mnie tym, ze mi sie rozwalil i wrocilam do zwyklych tongue

63

A jak ze szkodliwością tego? Obiło mi się gdzieś o uszy, że to wcale nie jest taka zdrowa alternatywa jak sie o tym mówi. Jak dla mnie w ogóle dziwne rozwiązanie, zmiana z jednego nałogu na drugi

62

U mnie skonczylo sie na tym, że e-papieros mi wysiadl i nie chcąc znowu wydawac kilkuset zlotych kupilam zwykla paczke tongue

61

A jak wygląda kwestia palenia w toczniu? Czy te porady będą dobrym rozwiązaniem http://www.toczenforum.pl/palenie-papierosow-w-toczniu/ ?

60

mnie niestety nie pomógł jednak zanim zdecydujesz się na zakup warto poczytać opinie oraz zapoznać się z efektami ubocznymi jakie wiążą się z elektronicznym papierosem

59

Mój były miał na chwilę e-papieroska, ale czy ja wiem.. smak inny, człowiek w ogóle nie czuje, że zaciąga się nikotyną, przez co można ostro się przetrenować, jeśli wiecie, co mam na myśli. To nie dla mnie. W ogóle to udało nam się razem rzucić, ja stosowałam jakieś plastry na rzucenie palenia , a on Tabex. Mi to poszło znacznie dłużej, ale w końcu się uwolniłam. Cieszę się, że jestem wolna, bo to strasznie mnie męczylo. Szukanie pieniędzy na następną fajkę..

58

liquidy do e-papierosów zawierają nikotynę od której palacz jest uzależniony. Moim zdaniem z rzucaniem palenia jest tak samo jak z każdym innym nałogiem trzeba mieć silną wolę i motywację, co więcej nie robić tego dla kogoś a dla samego siebie smile

57

Raczej nikomu e-papieros nie pomorze w rzuceniu palenia. Wiecie chociaż jakie sa efekty rzucenia palenia ? Objawy dzień po dniu mogą się zmieniać, niektóre wręcz się nasilają. Ale wszystko oczywiście z czasem mija. Rzucenie palenia nie jest prostą sprawą.  Dla zdrowia jednak warto się przemóc, odkryć w sobie silną wolę i spróbować zdobyć się na ten krok.

56

Wydaje mi się, że rzucać papierosy trzeba drastycznie - i nie stosować nic w ich miejsce

____________________________
https://www.krakvet.pl

55

Wydaje mi się, że e-papieros niezbyt pomaga, a w rezultacie też jest szkodliwy, jak twierdzą naukowcy. Spróbuj terapii preparatem Tabex. Mój kuzyn go stosuje i już tydzień nie zapalił papierosa. Martwi go tylko ten głód nikotynowy, który może nastąpić po rzuceniu palenia. Jednak ja wierzę w jego wytrwałość.

54

Na początku z zapałem paliłam tylko e fajka, ale od roku leży w szufladzie i nie zamierzam go używać. E papieros tak po prawdzie nic nie daje

53

Jestem zdania,że lepszy jest e papieros niż nic. Jednakże jest to mniejsze zło ponieważ w pewnym stopniu również oddziałuje na nasz organizm. Jesli jednak macie palić papierosy traydycyjne czy elektroniczne to o wiele lepiej jest wybrać te drugie.

Polecam również zajrzeć sobie na tę stronę:
http://pochp.net.pl/

Możecie soboie tutaj poczytać o jednym z najważniejszych powikłań palenia papierosów. Mianowicie o pochp Dotyczy wiekszości ludzi, którzy przez dłuższy czas palili.

52

Jeśli chodzi o elektroniczne palenia to tutaj masz napisane jak działa e-papieros. Moim zdaniem to bezpieczniejsze od zwyczajnego papierosa.


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci