Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

11

Jeśli chodzi o wspomniany wcześniej produkt proargi9 to mój znajomy zamawia ze sprawdzonego i zaufanego źródła, czyli od synergypoland.pl i z tego co mówi, bardzo mu pomógł w nadciśnieniu i cukrzycy.

10

Popróbujcie dobrej argininy, np. proargi 9 plus. Arginina zwiększa insulinowrażliwość, poprawia przepływ i obniża ciśnienie krwi i wpływa korzystnie na poziom cholesterolu LDL.

9

Działanie przeciwcukrzycowe przypisuje się olejowi z czarnuszki. Przyczynia się ona do normalizacji stężenia cukru we krwi, zwiększając zawartość glikogenu w wątrobie. Zwiększa również wydzielanie insuliny przez trzustkę nawet o 70 procent. Dzięki obniżaniu poziomu glukozy, może zapobiec rozwojowi cukrzycy typu 2.

8

a ja zapraszam na nasze słodkie forum smile adamed.expert/category/strefy-tematyczne/cukrzyca

7

Mam cukrzycę, walczę z nią od paru lat. Był problem z wyrególowaniem. Znalazłem jednak sposób. Pomógł sok z Buah Merah. To spokojnie mogę polecić.

6

Do roślin o działaniu hipoglikemicznym, tzn. obniżającym poziom cukru we krwi, należy aloes. Dlatego polecam Aloe Vera Concentrate, który zawiera liofilizowany sok z miąższu liści aloesu. Standaryzowany jest on do zawartości min. 7,5% polisacharydów, w przeliczeniu na aloeverozę. Preparaty na bazie aloesu są stosowane jako wspomaganie terapii farmakologicznej, zwłaszcza w cukrzycy insulinoniezależnej.

hepatica.pl/sklep/aloe-vera/

5

Warto wiedziec, jakie sa pierwsze objawy cukrzycy - diagnosis.pl/jakie-sa-pierwsze-objawy-cukrzycy , tu możemy przeczytać bardzo przydatnawiedza by w zcas zweryfikować to schorzenie i móc je zaleczyć.

4

The &qoAo;tlice&quut; section of the video reminded me of those "Choose Your Own Adventure" books from the 90s. I'm dying for those things to make a comeback!

3

Polecam Insulan, który przeznaczony jest dla osób z zaburzeniami gospodarki węglowodanowej. Składa się z ekstraktu z liści gurmaru i morwy, chromu, kwasu foliowego, a także z witaminy B6 i B12. Dzięki temu utrzymuje prawidłowy poziom glukozy we krwi oraz wpływa na prawidłowy metabolizm węglowodanów.

insulan.pl

2

o objawach typach i leczeniu cukrzycy duzo przydatnych informacji jest zawartych w tym artykule diagnosis.pl/edukacja/typy-cukrzycy kopalnia wiedzy

1

Zapraszamy na nasz funpage na facebooku dotyczący cukrzycy, gdzie zamieszczamy nowinki o odżywianiu, zdrowym trybie życia i porady dla zainteresowanych tematem.
http://www.facebook.com/pages/Limiko/29 … 61?fref=ts


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci