Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

113

Postanowiłam odrzucić słodkie i zacząć brac Slimunox, po 2 miesiącach byłam lżejsza o 9 kg

112

Uważam że Slimunox jest dobry jako środek na odchudzanie, dzieki niemu pozbyłam się całej nadwagi która miałam

111

A suszone śliwki? Słyszałam, ze one dobrze też działają. Dobrze podobno z rana też pić wodę z cytryną.

110

Najprościej: przyprawy (chili, pieprz, imbir, cynamon). Czerwona herbata. Kofeina. Regularne posiłki i trening siłowy.
Na super rezultaty po tabletkach bym chyba nie liczyła.

109

Każdy musi pamiętać o tym że nie ma tabletek odchudzających ,są suplementy które pomagają przy odchudzaniu i Foreverslim do takich należy.Jeżeli nie będziecie na diecie i nie będziecie się ruszać to żadne suplementy nie pomogą.Dieta ruch foreverslim i waga spadła.I to nie jest żadna reklama.

108

Hm... A jakie znacie dobre i sprawdzone cateringi dietetyczne? Ja w tym momencie zastanawiam się bardzo poważnie, czy takie najlepsze cateringi dietetyczne są ok. Co o tym sądzicie?

107

Polecam aktywnosć fizyczną. Sama kiedyś nie przepadałam za aktywnością fizyczną, w szkole na przyklad unikałam zajęć wychowania fizycznego. Potem jednak odkryłam, ze trzeba znaleźć sobie sport, który lubicie oraz ktory przynosi Wam przyjemność. Uwielbiam
pływanie
bieganie
oraz skakanie na trampolinach.....

Ostatnio również zapisałam się na zajęcia siłowe z trenerem oraz te zajęcia sprawiły, ze ładnie wymodelowałam sobie ciało.

Pamiętajcie,ze podczas odchudzania się są ważne dwie kwestie:
http://www.keepyour-balance.pl/co-jest- … cwiczenia/

Zarówno dieta jak i ćwiczenia.

106

Matabolizm wspomoże aloes LR od zdrowienaplus,com, który bardzo polecam!

105

W walce z zbędnymi kilogramami bardzo dobrze sprawdza się Slimunox.Ja tabletki kupiłam na Allegro.Jestem bardzo mile zaskoczona w jak szybkim czasie poradził sobie z moimi niechcianymi kilogramami

104

Może spróbuj więcej ćwiczyć oraz kupić suplementy diety, które właśnie pomagają w przyspieszeniu tempa przemiany materii. Na doz.pl w DOZ PRODUCT widziałam bardzo wiele takich preparatów w bardzo dobrych cenach. Na pewno znajdziesz tam to czego szukasz.

103

Nawet dla takiej osoby jak ja czyli mało ambitnej te tabletki okazały sie na tyle skuteczne że dałam radę mimo wszystko schudnąć 10 kg.Taką miałam nadwagę.I wcale nie napracowałam się aż tak bardzo nawet nie musiałam się pocić ćwicząc czy biegając.Wystarczyła dieta i Slimunox.

102

Czytałam gdzieś że kawa przyśpiesza. I ostre potrawy.

101

po dłuższym czasie na diecie efekty są coraz wolniejsze, dlatego dużo dietetyków poleca zrobić raz na jakiś czas oszukany posiłek i podbić trochę kaloryczność w danym dniu. na co dzień można się wspomagać ostrymi przyprawami, które wspomagają przemianę materii. nie wiem, co ćwiczysz, ale oprócz aerobów (bieganie, rower itp.) pomaga też trening siłowy albo interwałowy.

100

Byłam na wielu dietach czy suplementach. Najlepszym rozwiązaniem jest odpowiednia dieta dostosowana do organizmu oraz tabletki Foreverslim. Efekt który przychodzi każdego dnia bardzo motywuje do przejścia pełnej kuracji.

99

Owszem biorę Slimunox ale oprócz tego przeszłam na dietę.Na razie wszystko układa się dobrze.Waga spada a ja zaczynam przyzwyczajać się do nowej diety.Chociaż brakuje mi słodyczy ale mam nadzieję że moja silna wola sobie z tym poradzi.


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci