Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

58

Jesienią częściej odwiedzam miejsca ze spa, hotele czy też same w sobie spa i bardzo sobie chwalę, dużo lepiej się czuje po takim wyjeździe wink Zobacz ile jest miejsc, gdzie można na prawdę odpocząć i poddać się zabiegom http://relaksspa.pl/ wink

57

Mogę Ci podać wiele sposobów ale zajzwyczaj ludzie maja indywidualne metody poprawy humoru, kazdy powinien poznac swoje własne

56

na chandrę najlepsze są endorfiny. zamiast czekolady polecam wypad na basen albo na siłownię czy fitness - masz endorfiny bez emocjonalnego Jo-Jo, z powodu zajadania się pustymi kaloriami.

55

Very valid, pithy, sutncicc, and on point. WD.

54

In awe of that anwres! Really cool!

53

You Sir/Madam are the enemy of confusion evhewyeerr!

52

I really cou'ndlt ask for more from this article.

51

Why do I bother canlilg up people when I can just read this!

50

Thinking like that is really impsvrsiee

49

This is just the peecrft answer for all forum members

48

Jesienna chandra powodować może rozdrażnienie, nieuzasadniony lęk, apatię, a także bezsenność. Aby im przeciwdziałać należy zadbać o aktywność fizyczną, odpowiednią dietę i czas na relaks. Korzystajmy z wszystkich dostępnych metod, aby w dobrej kondycji psychicznej, przetrwać tą porę roku.

47

W jesienne wieczory nawet do znajomych  nie chce się wychodzić, ale należy pamiętać, ze taki stan jest w naszej głowie. Ja też często w zimie łapie małego dołka, ale w tym roku "zmusiłam się " na wychodzenie do znajomych, spacery i basen - i powiem Wam, że wystarczy się rozruszać:):)

46

Jednym ze sposobów na poprawienie samopoczucia podczas jesieni i zimy jest aktywność fizyczna, gdyż podnosi poziom endorfin w organizmie. Warto poświęcić trochę czasu na czynności, które pozwolą nam się zrelaksować jak film, książka, muzyka czy relaksująca kąpiel. Poza tym unikać należy pokarmów bogatych w cukier czy niezdrowe tłuszcze, które pogłębią negatywny nastrój.

45

grzane winko najlepiej pomaga smile

44

cosmicflower napisał/a:

Najlepszy sposób na chandrę to znalezienie sobie zajmującego hobby, które będzie nie tylko wypełniać nam wolny czas wieczorami, ale też dawać satysfakcję. Może jakiś handmade, decoupage?


Zgadzam się.
bardzo dobrze działa też kontakt cielesny z drugim człowiekiem -- w sensie przytulanie. Kilka razy dziennie. Jesli nie ma się faceta, to naprawdę można się do koleżanki z pracy poprzytulać (wytłumaczyć jej po co i dlaczego). Niesamowite efekty to daje. Spróbujcie.


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci