Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

4

Po porodzie u mnie ogólnie zmienił się wygląd narządów intymnych. Wargi sromowe zrobiły się większe i to był dla mnie problem. Ale nie musiałam mieć radykalnego zabiegu, wystarczyło ostrzykiwanie w szpitalu Medicover w Warszawie. Wymodelowane zostały, zwiększyło się napięcie i wyraźnie zrobiły się mniejsze. Prosty zabieg, krótki, mało inwazyjny a jaka zmiana.

3

2

Chciałam sie poddać zabiegowi labioplastyki.

Doradzicie jak wygląda zabieg i jak człowiek czuje się po zabiegu?

1

Witam, dwa dni temu mocno znienacka powiększyła mi się warga sromowa większa, na odcinku wejscia do pochwy. Jest wielkości orzecha, lekko podłużna. Zatyka też wejście do pochwy. Boli, utrudnia chodzenie, siedzenie, ale zaden plyn z niej nie wyplywa. jest dosyć twarda nabrzmiała. Mam też stan podgorączkowy (raz mam a raz zanika gorączka, na zmianę tak) , ból mięsni i ogolne oslabienie (stojąc z 2-3 minuty zaczyna mi się robić słabo i muszę koniecznie usiąść). Ktoras z Was to miała i wie co to jest? Wizytę u ginekologa mam dopiero we wtorek, strasznie się martwie co to może być, mam dopiero 19 lat


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci