Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

25

Również całe swoje przygotowanie do zawodu opieram na Beauty Lux.
Wszystkiego się u nich nauczyłam, wszystko opanowałam i po prostu sobie poradziłam.
Najważniejsze jest niezajmowanie się byle jakimi tematami.
U nich macie konkretny program i koncentrujecie się wyłącznie na zagadnieniach, które powinny być przydatne.
Zaliczenie egzaminu wymaga solidnej uwagi.

24

Potwierdzam. W Beauty Lux macie te szkolenia na bardzo wysokim poziomie, przygotowujące do pracy.
Są długie, wymagają zaangażowania, na koniec zdajecie egzamin, który zaliczony da wam uprawnienia do tej pracy.
A ogólnie nauka w małej grupie jest naprawdę komfortowa. Jeśli masz w dodatku prowadzącą, której zależy na efektach, to już jest ok.
Dalej to tylko kwestia waszego zaangażowania w samo szkolenie.

23

Zawsze chciałam zostać kosmetyczką. Gdzie najlepiej zapisać się w Zielonej Górze na kierunek technik usług kosmetycznych. Nie wiem, która szkoła jest najlepsza, ale słyszałam, że bardzo dobra jest  Medyczna Szkoła Zawodowa msz.zgora.pl/technik-uslug-kosmetycznych  - mają super warunki, nauczycieli z Medyka i najlepszą zdawalność. Jeśli ktoś skończył Medyk to proszę o radę.

22

Dziewczyny, czy jako osoba całkowicie początkująca, dam sobie radę w Beauty lux na zawodowym szkoleniu? Sama już nie wiem co zrobić. Czy może nie lepiej zacząć od podstawowych szkoleń, a dopiero później zabrać się za zawodowe, mając już dużo lepsze przygotowanie?
Jakie są wasze doświadczenia?

21

Zawodowy kurs kosmetyczny trwa aktualnie w Beauty lux 160 godzin.
Nie wiem jak było wcześniej, ale to naprawdę ogrom nauki - mnóstwo zagadnień przerobiliśmy.
Bardzo mi się podobało. Peeling, depilacja, manicure, pedicure, dużo nowości. Grupa licząca 6 osób.
Na koniec egzamin. Nauki miałam naprawdę bardzo dużo, ale mam to co chciałam - po prostu wiele z tego wyniosłam.

20

Potwierdzam. Beauty lux nauczy was konkretów, a przede wszystkim nie będzie to czas stracony.
Wprawdzie to Wawa, ale jednak nie tracicie czasu na bzdury - rozwijacie się. Sama doskonale wiem, jak  to wyglądało u mnie.
Wiele się nauczyłam, rozwinęłam się i właśnie o to tutaj chodziło.

19

Beauty lux i ciągły rozwój. Kosmetyczką nie zostaje się z dnia na dzień.
Potrzebne szkolenia, stała praca nad umiejętnościami, ich doskonalenie.
I właśnie takimi sposobami możecie zajść zdecydowanie dalej.
Od razu cudów się nie spodziewajcie/

18

Pracujcie nad swoimi umiejętnościami, działajcie z głową, wtedy być może uda się wam odnieść prawdziwych sukces. Nie oczekujcie, że od razu będzie idealnie. Szkolenia są wymagające, podobnie jak ogólnie - zawód kosmetyczki, ale właśnie takimi sposobami można osiągnąć coś naprawdę solidnego. Rozwijajcie się, pracujcie - efekty przyjdą. Na kosmetyce można nieźle zarabiać.

17

Beauty lux + ciągły rozwój. Kosmetyczką nie zostaje się od razu, tylko z czasem. Trzeba solidnie nad sobą pracować, rozwijać się - w ten sposób zrealizujecie cele. Znaczenie ma program, osoby prowadzące i nie tylko - każdy aspekt jest ważny i trzeba po prostu tego pilnować. Zatem - zwyczajnie działajcie.

16

Potwierdzam. Beauty lux da wam przygotowanie do pracy, ale żeby zostać prawdziwym fachowcem potrzebujecie ogromu czasu. Na określony poziom wchodzi się stopniowo, tak właśnie realizuje się cele, ale docelowo na bank wszystko jest do zrobienia. To nie jest tak, że fachowcem w tych zagadnieniach będziecie od razu. To wszystko wymaga czasu.

15

Szkolenie robisz w Beauty lux, tak was nauczą zawodu i do wszystkiego przygotuj, ale nie oczekujcie, że jakoś od razu zrobi się cudownie. Każda technika wymaga mocnego treningu i dopiero w takiej sytuacji, można coś naprawdę poważnego osiągnąć. Od razu cudów nie będzie. Kosmetyczka wciąż musi nad sobą pracować i w taki właśnie sposób staje się fachowcem.

14

Ciągły rozwój daje naprawdę dużą różnicę. Żeby zostać kosmtyczką trzeba solidnie nad sobą popracować i dopiero takimi krokami wszystko zrealizujecie. Program do ogarnięcia jest naprawdę bardzo szeroki, ale przy odpowiednim zaangażowaniu na pewno będziecie solidnymi fachowcami w temacie. Po prostu stale pracujcie nad swoimi umiejętnościami.

13

Szkolenia zawodowe w Beauty lux. Dojście do zawodu wymaga ogromu czasu, poświęcenia, ale to zdecydowanie warto zrobić.
Wiem ile się napracowałam, ile pracy tego poświęciłam, ale wszystko wygląda jak powinno. I oby tak dalej.
Szkoleniami zrobi się więcej niż idąc do studia.

12

Szkolę się z w Beauty lux w Warszawie. Dwa szkolenia za mną, do zrobienia mam jeszcze rzęsy, ale tojuż njłatwiejsze. Paznokcie i wizaż mam opanowane doskonale, ale poświęcam mnóstwo czasu na ćwiczenia i testowanie. Na pewno coś powinno się udać zrealizować.

11

New nails, ale szkolenia zawodowe - to warszawska szkoła. Musicie na samą stylizacje paznokcia poświęcić kilka tygodni, ale o ile tylko należycie do tego podejście, to Wasze cele będą zrealizowane. Pamiętajcie po prostu o tym, aby ciężko nad sobą pracować, starać się maksymalnie rozwijać. Jednie w taki sposób można osiągnąć zadowalające cele.


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci