Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

55

Jeśli wada kręgosłupa nie jest mocno zaawansowana to idealna będzie rehabilitacja. Ja czesto chodze w Warszawie do Kriosonik.Tam mają świetnych rehabilitantów i zawsze mnie postawi na nogi że tak powiem.

54

Ja też pracuję całe dnie w pozycji siedziącej i ból kręgosłupa przy tego typu pracy jest stosunkowo częsty. Po osobistych doświadczeniach polecam skorzystać z fizjoterapeuty. Miałam szczęście trafić na niesamowitą fizjoterapeutkę w centrum medycznym medi-medic. Bardzo poskładana i mądra kobieta, która nie raz mnie uratowała przy bółu kręgosłupa, że łzy cisnęły mi się do oczu. Po pierwsze kiedy było naprawdę źle wykonywała masaże, dzięki którym czułam prawdziwą ulgę w bółu. Po drugie nauczyła mnie ćwiczeń na rozciąganie mięśni kręgosłupa i na rozluźnienie. Szczerze polecam taką opcję, bo są realne efekty.

53

Dobrze jest iść na dobrą rehabilitację. W Warszawie świetnym ośrodkiem jest Kriosonik. Moja  mam tam chodzi bo ma problemy z kręgosłupem. Bardzo dobrym zabiegiem jest laser wysokoenergetyczny.Jej bardzo pomaga.

52

51

Polecam matę zdrowia nugabest dostępną na zdrowiaczar.pl Zamówiłam taką mamie na urodziny i sprawdza się w przypadku bólu kręgosłupa rewelacyjnie! Naprawdę świetny wynalazek polecam

50

No specjalista jest tutaj potrzebny. Na forum takiej pomocy nie znajdziesz tak mi się wydaje.

49

Zaglądnij sobie na stronę sheepo.pl ja mam od jakiegoś czasu materac tej firmy i uważam, że ten zakup był strzałem w dziesiątkę. Model musisz sobie dopasować konkretnie pod swoje potrzeby i preferencje, ale u nich nie będziesz miała problemu z doborem, bo wszystko mają jasno opisane. A funkcja lato-zima, to faktycznie świetna sprawa, miałam okazję sprawdzić już obie strony.

48

Ja mam siedzącą pracę i odkąd spędzam prawie osiem godzin za biurkiem, kręgosłup też zaczął mi doskwierać. Dodatkowo zrzucam też winę na mój wysłużony już wiele lat materac, jest po prostu niewygodny, wyleżany, zniekształcony. Gdzie kupiliście swoje materace? Zależy mi na dość twardym, ważne, żeby miał funkcję lato-zima. Tak, żeby posłużył trochę?

47

Całe życie pracowałam jako księgowa, praca siedząca mało ruchu i teraz odczuwam tego skutki. Często boli mnie kręgosłup, gdyby nie córka która mi gardan podpowiedziała to w te gorsze dni to było by ciężko, bo paracetamol ani ibuprofen na mnie nie działa już. Niedługo jadę do sanatorium i mam nadzieję ze trochę podpreperuję zdrowie i bóle nie będą tak czeste

46

do jakiego specjalisty się warto wybrać? Takie bóle już od jakiegoś czasu mi sie dosyć regularnie pojawiają? Na razie jak boli to w ruch idzie dip hot.Szybko i skutecznie działa, nie trzeba dużo tego kremu zeby zadziałało, tubka na długo wystarcza. O kupnie nowego materac też myślę

45

Warto udać się do ortopedy, jednak można zacząć ćwiczyć lub kupić specjalną poduszkę ortopedyczną, która zredukuje bóle.

akademiarehabilitacji.pl - wszystko o rehabilitacji

44

Polecam leczniczy pas rozgrzewający Nuga Best dostępny na zdrowiaczar.pl.  Też miałam problemy z z kręgosłupem głównie prze mój siedzący tryb życia teraz zapisałam się na zajęcia nordic walking plus kupiłam sobie pas rozgrzewający i problem zniknął.

43

Ja tam bym nie ryzykowała ze zdrowiem i poszła od razu do ortopedy.. Co jak co, ale na zdrowiu się nie oszczędza. Jak miałam bóle kręgosłupa to poszłam do Dr Jacka Osucha ortopedaolkusz.pl . Udało się zlokalizować problem, w końcu bóle ustąpiły.

42

Na początku to znalazłabym dobrego lekarza/fizjoterapetę, który spawdzi, dlaczego ten kręgosłup w ogóle Cię boli. A po drugie, na ból ja stosuję gardan, który jest bez recepty, a ma bardzo silne działanie.

41

Piszecie o wizycie u lekarza, oczywiście - nie neguję tego. Ale pomyśleliście o tym, że przyczyną może być źle dobrany materac? Ja kiedyś miałam materac sprężynowy i też mnie bolał kręgosłup. Dopiero po zakupie materaca z pianki termoelastycznej wszystko się zmieniło. Taki materac zapewnia najwyższy komfort snu i relaks, dopasowuje się do kształtu naszego kręgosłupa. Ja swój kupiłam w ofercie Art Medic Viscotherapy (to nasz polski producent), ze względu na dość atrakcyjną cenę i szczerze mogę polecić.


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci