Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

18

Czasami nie miejsce jest ważne, a lekarz specjalista który tam przyjmuje. Wole gdy ktoś mi poleca konkretną osobę niż miejsce, w którym przyjmuje wielu specjalistów i dalej nie wiadomo do kogo się zapisać. Czasami na recepcji po przedstawieniu objawów Pani/Pan może pomóc wskazać najlepszego specjalistę i tak miałem ostatnio w http://www.martik-med.pl/

17

Z mojej strony dodam jeszcze Leśny Dom Seniora – bardzo nowoczesny sprzet. Ja koszytałam z oferty turnusu rehabilitacyjnego połączonego z pobytem w ośrodku. Oferta nie jest tania, ale dodatkowo, poza 3 zabiegami dziennie, jest tez 1 relaksacyjny. Ja wybrałam ten ośrodek ze względu na polecane przez innych formy terapii, np. z  Tergumedem i Platinium.

16

Jeśli szukacie dobrego ośrodka w Krakowie, jeśli chodzi o rehabilitację, to od siebie mogę polecić OpenMedical, jestem bardzo zadowolona, w końcu stanęłam na nogi.

15

Bardzo dobre sanatoria znajdują sie na pewno w:
Ciechocinku
Nałęczowie
oraz Krynicy Górskiej

Tak naprawdę jednak to gdzie zostaniemy skierowani zależy od miejsca w danym sanatorium. Oraz od dolegliwości na jaką chorujemy. Na pewno pobyt w sanatorium należy się po szpitalu:
https://cafesenior.pl/sanatorium-poszpi … ie-nalezy/

Jak jest to opisane tutaj. Szpital uzdrowiskowy różni się od sanatorium przede wszystkim specyfiką leczenia. Do szpitala trafiają osoby w trakcie leczenia ciężkich schorzeń tj.:

Zawał serca
Operacje neurochirurgiczne
Operacje kardiologiczne
Operacje ortopedyczne
Urazy kostno-stawowe
Urazy wielonarządowe

14

Jeśli chodzi o ośrodek z pobytem blisko Warszawy to mogę polecić wam miejsce, gdzie jeździła moja mama. Ośrodek nazywa się Constance Care i ma szeroką ofertę. Mogą rehabilitować się tu osoby po wypadkach, z problemami kręgosłupa. Jest tu jedyny w całej Polsce robot HAL. To też dobre miejsce do rehabilitacji po udarach mózgu. Sporym udogodnieniem jest możliwość wykupienia dłuższego pobytu.

13

W Krakowie to godne polecenia są gabinety dr Więcków.Nie jest to jakiś ośrodek z pobytami, ale jeśli ktoś nie ma możliwości wyjazdu to myślę, że warto poszukać czegoś też na miejscu lub dość blisko domu. Z tego co widziałam na ich stronie to mają bardzo bogatą ofertę zabiegów typu laser, prądy, fala uderzeniowa, ale również i dla dzieci ze skoliozą jest Pressio to jakaś specjalna metoda chyba. Oprócz rehabilitacji to przyjmuje tam też lekarz ortopeda i lekarz internista i coś słyszałam, że robią osocze i to dość tanio.rehabilitacje org myślę, że warto też w tym wątku wspomnieć i o tej grupie placówek.

12

PCRF Votum jest bardzo dobrą kliniką w dziedzinie rehabilitacji. Sama uczęszczałam do nich na terapię po urazie barku. Po wypadku długo odczuwałam ból, inne rehabilitacje nie przynosiły efektów. PCRF Votum ma bardzo fajne narzędzia do pracy i dobrych specjalistów. Sporo poświęcono mi uwagi, sporo zabiegów odbyłam. Teraz mój bark jest w pełni sprawny.

11

Po zabiegu rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego kolana również udałam się na rehabilitację do PCRF Votum. Wiadomo ( jak pewnie każdemu) zależało mi na szybkim powrocie do zdrowia. Pracował ze mną bardzo dobry rehabilitant, nie mogłabym sobie wymarzyć lepszego specjalisty. Dobrał odpowiednie zabiegi, wspierał mnie i motywował w bólu.  Bardzo ciężki był to okres ale na szczęście przyniósł pozytywne efekty.

10

Ja osobiście polecam gabinet FIZJOMED w Czechowicach-Dziedzicach. Pomijam już fakt że w tej mieścinie to jedyny profesjonalny gabinet który oferuje zabiegi terapii manualnej, to jeszcze robią to bardzo profesjonalnie i skutecznie. Ceny też nie są wygórowane ba za godz terapii płaciłam 60zł, jedynie problem jest z terminami, bo popołudnia mają strasznie oblegane i ciężko sie dostać tak z tygodnia na tydzień. Jednak  jeżeli ktoś nie pracuje czy jest na l4, to terminy idzie zaleście szybko;) jakby ktoś był zainteresowany to polecam, mieszczą się na Traugutta 1;)

9

Moja sąsiadka przebywała na rehabilitacji w PCRF Votum. Trafiła tam po poważnym urazie kolana. Z tego co opowiadała wiem, że miała pełno zabiegów, sprzęt był profesjonalny a specjaliści przemili, znający się na swojej pracy.

8

Dzwoniłam do Zuris i mają różne ceny, ale są naprawdę dobre do niektórych miejsc! Także dzwońcie i dzięki, ze ktoś o nich napisał, bo wczesniej jakoś nie słyszałam o tych wyjazdach z nimi.

7

Gdyby nie specjaliści od fizjoterapii w Polskim Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum w Krakowie to pewnie nie byłabym w stanie napisać jakiejkolwiek opinii. Dzięki ich pomocy wygrałam walkę z niedowładem po udarze i teraz mogę ich polecać innym. Każdemu kto mnie zapyta powiem to samo: Mają doświadczenie, nowoczesny sprzęt i metody, które skutecznie stawiają ludzi na nogi.

6

Witam, a mnie się marzy Polanica;]od jakiegoś czasu już;] ile kosztuje taki wyjazd z zuris? Czekam na sanatorium ale to jeszcze się trochę naczekam. Mam jakieś fundusze odłożone więc może się uda;] napiszesz coś więcej o tym pobycie w Polanicy?

5

Dzień dobry, byłam na rehabilitacji w Polanicy Zdrój w zeszłym roku i było super. Teraz przymierzam się do wyjazdu do Krynicy. Polecam poczytać na stronie ZURiS co piszą, bo oni wybierają te ośrodki najlepiej przystosowane do danych schorzeń i organizują turnusy rehabilitacyjne. Jak wyjeżdżałam to załatwiali mi wszystko. Pozdrawiam i życzę miłych wypoczynów!

4

Ośrodek jest na prawdę wart polecenia ? Bo mam ostatnio jakieś problemy z kręgosłupem i przydałaby mi się rehabilitacji, najlepiej jak mniemam to właśnie prywatny ośrodek.


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci