Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

25

kakadu napisał/a:

Nabawiłam się na basenie grzybicy paznokci u stóp i nie wygląda to za dobrze. Czy macie jakieś sprawdzone sposoby, żeby się tego pozbyć? Czy są jakieś preparaty, które są w stanie całkowicie to wyleczyć?


Najlepiej to udać się do dobrego specjalisty, który pomoże Ci to zwalczyć. Nie wiem skąd jesteś, ale jeśli z Warszawy to polecam klinikę WILMED. Możesz tam starać się o darmowe leczenie grzybicy paznokci w ramach badania klinicznego. Nie eksperymentuj z lekami tylko udaj się do specjalisty.

24

Moja dziewczyna jakiś czas temu złapała grzybicę na Węgrzech. Dopóki nie wróciliśmy do Polski to była praktycznie bezradna, ale wyczytała na adamed expert o właściwościach szałwii i wieczorami moczyła nogi w naparze z rumianku i szałwii i smarowała stopy olejkiem konopnym.

23

Początkowe stadia leczy się lakierami antygrzybicznymi lub miniplastrami, które zawierają substancje grzybobójcze. Jednak kiedy zmiany są większe, a płytka jest poważnie zanieczyszczona, trzeba sięgnąć po leki doustne.

22

ja co prawda grzybicy nie miałem, ale na basenie złapałem kurzajkę. nie wiedziałem ze to takie zaraźliwe!! byłem w aptece, coś mi dali ale intruz nie znikał. Ostatecznie zgłosiłem się do Centrum Podologiczngo, mieszkam w Rzeszowie i mam ich blisko i dopiero tak zrobili mi zabieg i pomogli uporać się z problmemem.

21

Podpowiedź ode mnie.

Poczytajcie sobie o tym jak powinno wyglądac leczenie podologiczne w przypadku grzybicy stóp. Tak abyście byli na 100% pewni czy leczeni jest prowadzone w odpowiedni sposób. I ,ze Wam pomoże a nie zaszkodzi.

Nie warto jest również zwlekać z leczeniem grzybicy. Im szybciej zacznie się leczyć tym szybciej się wyleczy.
Na tej stronie jest to ładnie opisane:
https://podolodzy.pl/zabiegi-leczenie-g … ci-15.html

20

Myśle że w pierwszej lepszej aptece uzyskasz odpowiedź jak i pomoc wink

19

Ja próbowałam leczyć grzybicę paznokci u stóp środkami dostępnymi w aptece. Podobno na rezultaty trzeba długo czekać, ale jak po 3 miesiącach nie wiedziałam żadnej poprawy to zdecydowałam się jednak na wizytę u lekarza. Akurat udało mi się dobrze trafić, bo w Wilmed  trwa akcja bezpłatnej diagnostyki i leczenia grzybicy w ramach badań klinicznych. Lekarz zastosował lek nowej generacji, dzięki czemu szybciej udało mi się pozbyć tych grzybów

18

Wizyta u specjalisty to dobre rozwiązanie.Niemniej polecałabym lekarza. Lekarze mają znacznie większą wiedzę na temat leczenia tej choroby niż kosmetolodzy.....

Sugeruję poczytać sobie o grzybicy na tej stronie
http://grzybice.net.pl/grzybica-paznokci/

Warto jest na początku zbadać jaki rodzaj grzyba nas zaatakował.

17

no tak

16

Też nie polecałabym leczyć się na własną rękę, bo to wcale nie jest takie proste. Sama musiałam leczyć się u specjalisty, chodziłam do podologa w http://physio-medica.pl/, ale wyleczyliśmy tę nieszczęsną grzybicę i na szczęście nie wraca. Na basen chodzę tylko w klapkach, nawet paluszkiem nie staję na gołą podłogę.

15

Leczenie grzybicy paznokci jest długie, niemniej im wczęsniej się za to zabierzesz tym szybciej się wyleczysz... Nie polecam leczyć się na własną rękę. Może być to nieskuteczne i przez takie bagatelizowanie choroba może się rozwinąć.
Skąd jesteś? Jeśli  z Warszawy to mogę zasugerować kontakt z tym gabinetem podologicznym;
http://alestopa.pl/grzybica-stop-leczenie/

Powinni obejrzeć Twoje stopy, oczyścić je oraz zaproponować leczenie.

14

Mam grzybicę stóp wokół paznokci. W jaki sposób pozbyć się tego ustrojstwa?

13

Może laserowe usuwanie grzybicy paznokcia? Standardowo kosztuje to ok. 100 zł, więc nie jest to duży wydatek, poszukaj kliniki w Twojej okolicy i powodzenia: tourmedica.pl/kliniki/grzybica-paznokci-usuwanie-laserem/

12

słyszałam o tym leczeniu, podobno jest bardzo skuteczne przy trudniejszych przypadkach.

11

O leczeniu grzybicy zawsze powinien decydować lekarz, który fachowo oceni stan choroby i zleci prawidłowe badania. Niektórym faktycznie wystarczają maści ale niestety nie wszystkim. Dla mnie najskuteczniejsza okazała się terapia doustna, tak zwana pulsowa.


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci