Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

75

74

73

W okolicach Warszawy bardzo chciałabym polecić w Radzyminie w Centrum Medycznym Panorama dr Michała Dobrzyńskiego, to jest naprawdę bardzo dobry lekarz posiadający już mimo młodego wieku doświadczenie. Poradnia Zdrowia Psychicznego w tej klinice działa na najwyższym poziomie a na wizytę można się dostać naprawdę szybko. Pomagają w wielu różnych przypadkach i zaburzeniach.

72

Znam kilka osób, które tak jak wyżej polecały dr Jakuba Balda z Retkini, więc pewnie dobry psychiatra.

71

W Warszawie polecam na pewno dr Beatę Strzymińską z przychodni KEN na Ursynowie. Leczyłam się u niej z depresji. Namiar dostałam z polecenia, to w sumie 3 Pani doktor u której byłam. I najlepsza, odpowiednio dobrała mi leki, miała dla mnie zawsze czas, szybko złapałyśmy dobry kontakt. Więcej dla mnie zrobiła niż psycholog. Polecam się do niej zapisać, nie bierze wiele za wizytę.

70

69

Dla mnie bezkonkurencyjna jest Pani Aleksandra Nazar. Podchodziłam bardzo sceptycznie do leczenia, nie uznawałam depresji jako choroby.... Aż dosięgnęła i mnie. Pęd życia, piętrzące się projekty w pracy, to zaczęło mnie przytłaczać, a szalę goryczy w moim życiu przypieczętowało odejście męża.. W jednej chwili poczułam, że straciłam kontrolę nad życiem i nie wiedziałam za co się zabrać, jak działać, czy w ogóle działanie ma sens. Koleżanka poleciła mi kontakt z Gabinetem Gestalt i tak rozpoczęła się moja terapia. Okazało się, że rozbroiło mnie to totalnie. Nie musiałam już udawać twardej, nieugiętej, jaką jestem w pracy. Mogłam być sobą i stanęłam twarza w twarz z własnymi słabościami, kompleksami, samooceną. Jestem wdzięczna Pani Aleksandrze, że dała mi tę możliwość.

68

Wystarczy czasem psycholog, przynajmniej w moim przypadku wystarczył. Mąż mnie zdradził i zostawił. Załamałam się. Było bardzo żle. tragicznie Nie umiałam zyc, jeść, spać. Leki przeciiwdepresyjne doprowadziły mnie do problemów zoładkowych i rozregulowania hormonów. Odstawiłam i było coraz gorzej, Miałam świadomość, że jest żle ale nie miałam siły z tego wyjsć. Pomogła mi przyjaciółka która załatwiła rozmowy przez skype z psychologiem z kliniki Gutkowska z Łodzi.  Po kilku rozmowach zdecydowalam się na spotkania w klinice. do tej pory korzystam z ich pomocy, bardzo mnie to podnosi na duchu, pomaga zyć i sobie radzić. Polecam ich, z depresji potrafią wyciagnąć

67

66

Odkąd trafiłam dr Filipowskiego, to  radzę sobie znacznie lepiej. Dobrał odpowiednie leki, wyprowadził mnie na prostą. Jestem mu bardzo wdzięczna.

65

A w sprawach terapii małzenskich ktos z Warszawy?

64

Dziewczyny! Jeśli chodzi o Łódź, to zdecydowanie psychiatra dr Bald, przyjmuje na Retkini. Najpierw, znalazłam go dla męża, kiedy ten załamał się po stracie pracy. Mąż już po miesiącu był w pełni sił i codziennie na kilku rozmowach o pracę.:-) Potem sama skorzystałam z pomocy doktora po poronieniu :-( i również warto było skorzystać z pomocy - ma wszystkie info na stronce pod adresem: jakub-bald.pl

63

Bardzo dobrze ze ktoś dzieli się wiedza na temat depresji. Sama potrzebuję kogoś kto pomoże mojej córce wpadła w depresję po rozstaniu z chłopakiem. I już oboje z mężem nie wiemy co mamy robić,nie je,nie potrafi zasnąć,pogorszyły jej sie wyniki w szkole. Szukam pomocy właśnie na forach. Tam ludzie często zamieszczają linki albo informację o różnych ważnych sprawach,obiektach. W tym wypadku cieszę się że "rambelas"wrzucił taką informację. Sama tam zadzwonię i spytam o warunki w tym ośrodku.

62

Wincyj tych reklam wciskajcie, przecież nikt nie zauważy że to teksty sponsorowane xD

61

Depresja to ciężka sprawa. To trzeba konkretnie leczyć. Ja całe szczęście nie miałam z tym doczynienia. ale znam kogoś kto miał. Znajoma miała depresję przez jakiś okres czasu. Powodem było przeżycie ogromnej traumy. Zaczęła nawet nadużywać środki na uspokojenie. z tego co mi opowiadała to ktoś polecił jej ośrodek Medox. Tam podobno mają bardzo dobrych specjalistów. Leczą różne uzależnienia i depresję.Ona poza tym że miała głęboka depresją to jeszcze te środki które łykała.. Ale tam wdrożyli jej indywidualne leczenie. i pomogło. Teraz czuje się i niebo lepiej.


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci