Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

62

Depresja to ciężka sprawa. To trzeba konkretnie leczyć. Ja całe szczęście nie miałam z tym doczynienia. ale znam kogoś kto miał. Znajoma miała depresję przez jakiś okres czasu. Powodem było przeżycie ogromnej traumy. Zaczęła nawet nadużywać środki na uspokojenie. z tego co mi opowiadała to ktoś polecił jej ośrodek Medox. Tam podobno mają bardzo dobrych specjalistów. Leczą różne uzależnienia i depresję.Ona poza tym że miała głęboka depresją to jeszcze te środki które łykała.. Ale tam wdrożyli jej indywidualne leczenie. i pomogło. Teraz czuje się i niebo lepiej.

61

Depresja i lęki... znam od podszewki. Też kilka lat po porodzie cierpiałam na tą straszną chorobę. Nawet nie wiedziałam. Ale jak było już tak żle  że nie wychodziłam z domu to mąz mnie zaciągnął do psychologów co sie zajmują takimi sprawami, w Łodzi. Zaciągnął języka wśród znajomych i polecili mu Klinike Gutkowska. Rzeczywiście, zdiagnozowano u mnie depresje, trudna terapia ale skuteczna, pani psycholog rewelacyjna, ciepła, czułam przy niej że si otwieram od pierwszej wizyty, było duzo łez ale i dużo oczyszczenia  i taki spokój przy tej pani psycholog czułam...  no i wreszcie  też wróciłam do zycia. To ogromna radośc , a nie czulam  jej tak długo. straciłam  dwa lata, nie warto. Dobry specjalista pomoże  wyjśc z depresj tak jak mnie

60

Od kiedy skończyłam szkołę średnią zaczęły się moje problemy z depresją. 12 lat byłam odsyłana od psychologa do psychologa, dostawałam jakieś leki delikatne bo według nich zawsze byłam zdrowa tylko "wrażliwa". Ale co noc płakałam w poduszkę i nic mnie nie cieszyło całymi latami, nie dawało mi to spokoju. Z polecenia trafiłam w Warszawie do dr Strzymińskiej w przychodni KEN. Ona pierwsza zdiagnozowała u mnie przewlekłą depresję i zaczęła mnie leczyć. Łatwo nie było ale czułam wsparcie i chęć pomocy. Po roku leczenia przyznaję, że jestem zupełnie inną osobą, wesołą, nawet kogoś poznałam, zaczęłam na poważnie żyć. I to wszystko dzięki tej Pani doktor. Jak szukacie dobrego psychiatry w Warszawie to zdecydowanie ona.

59

Bardzo dobry psychiatra w Łodzi przyjmuje w Klinice Psychomedic  Lekarz z dużym doświadczeniem, trafnie postawiona diagnoza oraz  dobrze dobrane leczenie. Ponadto możliwość uczestniczenia w psychoterapii. Zespół lekarzy i psychoterapeutów bardzo dobrze współpracuje w trosce o Pacjenta.

58

Bruder71 napisał/a:

A może w Internecie są porady w tym temacie? Sądzę, że uda się je znaleźć wink


to forum to też internet.

57

Hej, mi się udaje wyjść z nerwicy i depresji dzięki Pani psychiatrze Annie Telichowskiej Leśna. Bardzo sympatyczna kobieta, która nie przepisuje leków bezmyślnie.  Możesz też liczyć na duże wsparcie z jej strony smile Zostawiam Ci link do strony internetowej Centrum Medycznego doktorA, w którym przyjmuje wink  https://www.doktora.pl/

56

Ja leczę się u pani doktor psychiatry Moniki Nogi. Ma gabinet na Zawiłej 61 w Krakowie. Powoli będziemy kończyć leczenie ale jestem jej bardzo wdzięczna za pomoc i powrót do świata żywych. Miałam bardzo silną depresję. Pozmieniałam też sporo w swoim życiu i wychodzę na prostą. Pani doktor ma swoją strone, tel. 668634061. Doktor wyprowadziła mnie z dużego kryzysu.

55

alinka napisał/a:

Jeżeli dobry psychiatra z Bydgoszczy czy Solca to mogę polecić Panią Sylwie z Family med, Family-med.pl
Wielu psychologów i psychiatrów przeszłam aby w końcu znaleźć tego odpowiedniego. W internecie mało info na ten temat, bynajmniej dla Bydgoszczy. Zdrówka wszystkim, u mnie wreszcie słońce.

Potwierdzam!!

54

Jeżeli dobry psychiatra z Bydgoszczy czy Solca to mogę polecić Panią Sylwie z Family med, Family-med.pl
Wielu psychologów i psychiatrów przeszłam aby w końcu znaleźć tego odpowiedniego. W internecie mało info na ten temat, bynajmniej dla Bydgoszczy. Zdrówka wszystkim, u mnie wreszcie słońce.

53

A może w Internecie są porady w tym temacie? Sądzę, że uda się je znaleźć wink

52

Wiele osób leczy choroby jedynie lekami.NIe należy jednak zapominac, że bardzo dobre dzialanie może mieć również terapia u psychologa. Samodzielnei albo jako uzupelnienie terapii farmakologicznej.

Polecam poczytać sobie o terapii poznawczo behawioralnej prowadzonej w centrum psychoterapii dialog:
http://www.terapiadialog.pl/terapia-poz … awioralna/

Terapia taka jest dobra u osób:
osobami cierpiącymi na ataki lęków napadowych o różnym podłożu;
pacjentami ze zdiagnozowanymi nerwicami o różnym podłożu;
osobami cierpiącymi na depresje oraz osobami ze skłonnościami do popadania w stany depresyjne;
chorymi cierpiącymi na zaburzenia kompulsywno-obsesyjne, w tym również zaburzenia odżywiania;
pacjentami cierpiącymi na schizofrenię.
Terapeuta poznawczo-behawioralny to również osoba, która może pomóc w skutecznej walce z:

depresją poporodową,
stresem pourazowym,
przewlekłym stresem.

51

W krakowskim OpenMedical przyjmuje lekarz medycyny Tomasz Mączka, świetny specjalista. Naprawdę można powiedzieć, że człowiek z powołaniem.

50

Witam,

depresja to straszna rzecz. Ja byłam w sytuacji z której już sama nie potrafiłam wyjść. Mi bardzo pomógł dr Roman Bartczak. Leki dają duże wsparcie szczególnie na początku, żeby odbić się od dna (a nie zostać przez nie wciągnięte), ale potem trzeba samemu nad sobą pracować (albo z psychologiem - kto co woli). Wszystkiego dobrego!

49

Różyka napisał/a:

bardzo dobrzy specjaliści są w Psychomedic na filtrowej. Nowoczesna klinika, bardzo przyjemnie się tam chodzi. Mnie leczył doktor Robert Chmielewski. Bardzo wyrozumiały, chętny do pomocy lekarz. Zlecona diagnostyka okazała się słuszna. Skupilśmy się z Panem doktorem na terapii i są coraz lepsze wyniki. Miałam lęki nerwicowe. Teraz nie zauważam u siebie takich reakcji zanim zaczęłam się leczyć. Skuteczną terapię wybrał dr Chmielewski.

Moglibyście darować sobie te płatne reklamowanie kliniki? Akurat dr Chmielewski jest tragicznym lekarzem, wiem bo niestety miałam nieprzyjemność się z nim zetknąć. Parę miesięcy dochodziłam do siebie.

48

Z tego co czytałam, to najlepszych fachowców znajdziesz w PsychoMedic 22 253 88 88 . Jeśli tylko masz jakieś wątpliwości, to zapisz się na konsultację, co ci szkodzi. Będziesz spokojniejsza a jeśli będzie taka potrzeba zaczniesz terapię.


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci