Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

59

Bardzo dobry psychiatra w Łodzi przyjmuje w Klinice Psychomedic  Lekarz z dużym doświadczeniem, trafnie postawiona diagnoza oraz  dobrze dobrane leczenie. Ponadto możliwość uczestniczenia w psychoterapii. Zespół lekarzy i psychoterapeutów bardzo dobrze współpracuje w trosce o Pacjenta.

58

Bruder71 napisał/a:

A może w Internecie są porady w tym temacie? Sądzę, że uda się je znaleźć wink


to forum to też internet.

57

Hej, mi się udaje wyjść z nerwicy i depresji dzięki Pani psychiatrze Annie Telichowskiej Leśna. Bardzo sympatyczna kobieta, która nie przepisuje leków bezmyślnie.  Możesz też liczyć na duże wsparcie z jej strony smile Zostawiam Ci link do strony internetowej Centrum Medycznego doktorA, w którym przyjmuje wink  https://www.doktora.pl/

56

Ja leczę się u pani doktor psychiatry Moniki Nogi. Ma gabinet na Zawiłej 61 w Krakowie. Powoli będziemy kończyć leczenie ale jestem jej bardzo wdzięczna za pomoc i powrót do świata żywych. Miałam bardzo silną depresję. Pozmieniałam też sporo w swoim życiu i wychodzę na prostą. Pani doktor ma swoją strone, tel. 668634061. Doktor wyprowadziła mnie z dużego kryzysu.

55

alinka napisał/a:

Jeżeli dobry psychiatra z Bydgoszczy czy Solca to mogę polecić Panią Sylwie z Family med, Family-med.pl
Wielu psychologów i psychiatrów przeszłam aby w końcu znaleźć tego odpowiedniego. W internecie mało info na ten temat, bynajmniej dla Bydgoszczy. Zdrówka wszystkim, u mnie wreszcie słońce.

Potwierdzam!!

54

Jeżeli dobry psychiatra z Bydgoszczy czy Solca to mogę polecić Panią Sylwie z Family med, Family-med.pl
Wielu psychologów i psychiatrów przeszłam aby w końcu znaleźć tego odpowiedniego. W internecie mało info na ten temat, bynajmniej dla Bydgoszczy. Zdrówka wszystkim, u mnie wreszcie słońce.

53

A może w Internecie są porady w tym temacie? Sądzę, że uda się je znaleźć wink

52

Wiele osób leczy choroby jedynie lekami.NIe należy jednak zapominac, że bardzo dobre dzialanie może mieć również terapia u psychologa. Samodzielnei albo jako uzupelnienie terapii farmakologicznej.

Polecam poczytać sobie o terapii poznawczo behawioralnej prowadzonej w centrum psychoterapii dialog:
http://www.terapiadialog.pl/terapia-poz … awioralna/

Terapia taka jest dobra u osób:
osobami cierpiącymi na ataki lęków napadowych o różnym podłożu;
pacjentami ze zdiagnozowanymi nerwicami o różnym podłożu;
osobami cierpiącymi na depresje oraz osobami ze skłonnościami do popadania w stany depresyjne;
chorymi cierpiącymi na zaburzenia kompulsywno-obsesyjne, w tym również zaburzenia odżywiania;
pacjentami cierpiącymi na schizofrenię.
Terapeuta poznawczo-behawioralny to również osoba, która może pomóc w skutecznej walce z:

depresją poporodową,
stresem pourazowym,
przewlekłym stresem.

51

W krakowskim OpenMedical przyjmuje lekarz medycyny Tomasz Mączka, świetny specjalista. Naprawdę można powiedzieć, że człowiek z powołaniem.

50

Witam,

depresja to straszna rzecz. Ja byłam w sytuacji z której już sama nie potrafiłam wyjść. Mi bardzo pomógł dr Roman Bartczak. Leki dają duże wsparcie szczególnie na początku, żeby odbić się od dna (a nie zostać przez nie wciągnięte), ale potem trzeba samemu nad sobą pracować (albo z psychologiem - kto co woli). Wszystkiego dobrego!

49

Różyka napisał/a:

bardzo dobrzy specjaliści są w Psychomedic na filtrowej. Nowoczesna klinika, bardzo przyjemnie się tam chodzi. Mnie leczył doktor Robert Chmielewski. Bardzo wyrozumiały, chętny do pomocy lekarz. Zlecona diagnostyka okazała się słuszna. Skupilśmy się z Panem doktorem na terapii i są coraz lepsze wyniki. Miałam lęki nerwicowe. Teraz nie zauważam u siebie takich reakcji zanim zaczęłam się leczyć. Skuteczną terapię wybrał dr Chmielewski.

Moglibyście darować sobie te płatne reklamowanie kliniki? Akurat dr Chmielewski jest tragicznym lekarzem, wiem bo niestety miałam nieprzyjemność się z nim zetknąć. Parę miesięcy dochodziłam do siebie.

48

Z tego co czytałam, to najlepszych fachowców znajdziesz w PsychoMedic 22 253 88 88 . Jeśli tylko masz jakieś wątpliwości, to zapisz się na konsultację, co ci szkodzi. Będziesz spokojniejsza a jeśli będzie taka potrzeba zaczniesz terapię.

47

Mozna znaleźć bardzo dobrego psychologa lub psychoterapeutę w Rzeszowie w szpitalu Pro-Familia rzeszow.pro-familia.pl  . Pomogli mi gdy cierpiałam na depresję po porodową.

46

Z Warszawskich gabinetów to mogę polecić Centrum-Psych. Spora liczba specjalistów, dogodne terminy, można sobie wybrać taką godzinę, która faktycznie jest odpowiednia (wiadomo każdy pracuje). Fajne miejsce do tego, aby np. mając depresję czy nerwicę zadbać o siebie i wyjść na prostą

45

dari napisał/a:

Też muszę powiedzieć dużo pozytywnych rzeczy o Psychomedic.pl i dr Chmielewskim. Jeszcze nigdy nie miałam do czynienia z takim lekarzem z powołania. Mój problem był bardzo poważny. Walczyłam z uzależnieniem. Byłam po leczeniu w kilku ośrodkach i u niejednego "specjalisty". Rezultat był taki, że wszystko wracało. Na terapie wydałam tyle pieniędzy, że mogłabym kupić już za to samochód. Nikomu ze znajomych nie mówiłam, ale przez przypadek dowiedziała się koleżanka z pracy i poleciła mi dr Chmielewskiego i tą poradnię. To nr telefonu bezpośrednio do poradni  tel. 22-253-8888.

Mam wrażenie, że na tym forum to głównie reklamuje się przychodnia psychomedic. Nic nie mam do tej przychodni, ale z dr Chmielewskim mam wybitnie negatywne doświadczenie. Przez parę dni płakałam i nie byłam w stanie wyjść z łóżka. Ostrzegam osoby bardziej wrażliwe, żeby wybrały innego lekarza. Piszę to tylko przed tym, żeby uchronić innych przed tym czego sama doświadczyłam.


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci