Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

13

Zamówiłam ostatnio dzień próbny w fitcare, podobało mi się, niestety niepokoi mnie cena stałego karnetu, może ktoś opowiedzieć jak wygląda sprawa z posiłkami w abonamencie? Czy jest różnorodność? Nie chciałabym jeść cały czas tego samego...

12

Dzięki Slimunox schudłam bardzo dużo.Ważne jest to aby ściśle przestrzegać zasad kuracji.Są one jasno okrelone.Nie ma możliwości żeby nie schudnąć stosując dietę Slimunox i ćwicząc nie koniecznie codziennie.

11

Mnie teraz prowadzi Pani Dietetyk w Pruszkowie w gabinecie Projekt Zdrowie. Jeszcze w ubiegłym roku poszłam na pierwszą wizytę, teraz jestem już jakieś 5 kg lżejsza, w obwodzie straciłam kilka cm, ogólnie solidny rozmiar mniej na ten moment. Jeśli dietetyk dobrze motywuje, to można osiągnąć sukces. Diety pudełkowe może i są ok, ale nie robicie same jedzenia, więc jeśli przestaniecie zamawiać to i powrócą stare nawyki w gotowaniu. Jak prowadzi Was dobry dietetyk to dzięki jego poradom, wskazówkom same zaczynacie zdrowo gotować, jeść, uczycie się planowania, regularności, więc i łatwiej później jest samemu utrzymać wagę na długi długi czas. To wchodzi w krew. Dlatego ja polecam porady dietetyka, konsultacje, diety układane indywidualnie. Ja trafiłam na mega motywującą Panią Dietetyk, każdemu takiej życzę. Oby w innych placówkach Projektu Zdrowie były takie świetne panie. Jeśli myślicie o dietetyku to moim zdaniem naprawdę warto spróbować.

10

Mi fakt płacenia za dietę dosyć sporo przy mojej wypłacie pomaga w trzymaniu się jej, myślę, że jest to dla mnie jedna z najlepszych motywacji w tym momencie. Wybrałam dietę na zrzucenie paru kilogramów także od białkoeatfit i po 2 miesiącach schudłam 6 kg. Dla mnie to sukces! (72->66)

9

Ja nie mam tyle samozaparcia, najłatwiej mi idzie, jak wcale do sklepu nie wchodzę, czyli catering dietetyczny. Teraz mam białko eat fit, sporo ćwiczę, więc zależało mi takiej diecie. Dania sa smaczne, oparte o dietę paleo, dla mnie świetne wink

8

Ja też zdecydowałam się na zastosowanuie Foreverslimu i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnac. W 4 miesiące schudłam 12 kilo

7

No mnie od kilku miesięcy ciągle dopada zgaga myślisz że to od złego odżywiania? słyszałam o tych cateringach ale myślałam że to takie jedzenie z pudełka dziwne jest.... ale jak piszesz że dobre to może warto spróbować  a jak ty to zamawiasz dzwonisz do nich i sobie zamawiasz posiłki na tydzień czy jak ?

6

Ja postanowiłam spróbować odżywiania z cateringiem dietetycznym, padło na białko eat fit - dokładnie ta dieta paleo, szczerze, przy tej zupełnej zmianie nawyków żywieniowych - regularne posiłki, odpowiednie porcje, po tygodniu odczułam różnicę zdrowotną. Wcześniej odżywiałam się dosyć niezdrowo, co powodowało wzdęcia czy zgagi - teraz ten problem zniknął, oczywiście można było to osiągnąć bez takiego cateringu, ale zabrakło motywacji. Jeśli ktoś może sobie pozwolić na taką dietę to szczerze polecam.

5

Muszę się pochwalić żę właśnie dzięki tabletką Foreverslim udało mi się w końcu schudnąć.Tym razem byłam pozytywnie nastawiona ,szybko wprowadziłam zmiany w diecie i w swoim życiu.Foreverslim i te wszystkie zmiany przyniosły dla mnie zaskakujący efekt w postaci utraty 17 kg.

4

Ostatnio dzięki cateringowi dietetycznemu fitcare które zamawiam miałam okazję skonsultować moją dietę z dietetykiem smile Bardzo mi pomógł dobrać odpowiednią do  mojego trybu życia. Teraz mam nadzieje że będzie tylko lepiej wiem przynajmniej jak zdrowo jeść.

3

2

bez dietetyka trudno o dobrze ułożoną dietę, a bez niej odchudzania nie ma co zaczynac smile poza tym dieta dla zdrowia dobrze ci zrobi smile ja  bylam na kilku konsultacjach w Arkadii w Opolu, dostałam fajnie rozpisaną dietę i trzymam się jej do dziś, bo przynosi efekty

1

czy korzystałyście kiedyś z porad dietetyka?? zastanwaiam się czy nie wybiorę się do niego bo chce zacząć się odchudzać ale tak na serio a nie jako kolejne "marzenie" do zrealizowania. chciałabym zrzucić jakieś 10 kilo a bez diety się nie obejdzie. sama jednak jej nie ułoże - czy jest sens wydawac kasę na porady?


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci