Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

3

Ja tylko słyszałam o takim abonamencie, w Polsce nie jest to jeszcze tak popularne, ale powoli coraz więcej placówek dopuszcza taką możliwość. Pytanie tylko, jak to wygląda w praktyce, czy faktycznie nie trzeba czekać w kolejkach do lekarzy itd., bo wiadomo, że tłum się złości, jak przychodzi ktoś z wcześniejszym numerkiem, a co dopiero mówić, jak byłoby tutaj.
Wydaje mi się, że w zależności od pakietu miesięczna opłata kosztuje coś koło 100-200 zł, ale chyba są jakieś dodatkowe zastrzeżenia.
Myślę, że to fajne rozwiązanie dla tych osób, które często bywają w przychodniach z różnych powodów i nie, nie mówię tu tylko o staruszkach.

2

A jaka jest cena takiego abonamentu?

1

Jeśli macie serdecznie dość długich kolejek do lekarzy i szukacie jakiegoś sprawdzonego pakietu opieki medycznej, to mogę polecić Signum Healthcare - mają interesującą ofertę. Mnóstwo placówek do wyboru, darmowe wizyty i żadnych kolejek - moim zdaniem warto się zainteresować. Sama wykupiłam ten pakiet i bardzo sobie chwalę, to oszczędność czasu i pieniędzy.

Czy ktoś z Was korzysta lub korzystał może z takiego abonamentu? Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii.


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci