Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

6

Myślę, że nie ma się czym martwić, kto powiedział, że dziewczynka musi się bawić lalkami. Mój syn np. kiedy urodziło się moje młodsze dziecko bawił się lalką i pchał wózeczek dla lalek (naśladował mamusię, która miała dzidziusia smile ) . Z czasem mu minęło. A propos lalek - też się nimi nie bawiłam - moje najczęstsze zabawy to np. z bratem w wojnę żołnierzykami :-)  i jakoś wyrosłam na ludzi.

5

Moim zdaniem normalne, u mnie chłopcy a czasem potrafią się lalkami bawić smile ciekawi świta samochodów dziewczynki a chłopców lalki. U nas duzo kupujemy jednak edukacyjnych zabawek takich uniwersalnych np. w sklepie Hitcena.pl . Ale lalki i samochody też są.

4

Nie ma w tym nic złego. Poznaje nowe rzeczy i rozwija swoje zainteresowania. Zapewne za kilka lat zmieni hobby i zaciekawi ją jakiś inny temat. Nie masz powodu do obaw! smile

3

Pewnie, zwłaszcza w młodym wieku smile

2

Katia napisał/a:

Moja corka nie chce totalnie bawić się lalkami. Interesują ją samochody .Czy jest to normalne?

Niejedna mama ma taki problem. Jest to całkowicie normalne. Dzieci są bardzo różne i nie zawsze interesuje je to samo. Jedne bardziej lubią bawić się zabawkami dopasowanymi do ich płci a inne interesuje coś innego. Miałam bliżniaki .Chłopca oraz dziewczynkę. Oboje bawili się na przemian czy to samochodzikami czy to lalkami. Nie było w tym niczego dziwnego.
Zresztą masz tutaj wpis na blogu o tym , poczytaj sobie
http://www.kochamydzieci.pl/lalka-dla-c … -normalne/

Nie masz powodów do zamartwień wink

1

Moja corka nie chce totalnie bawić się lalkami. Interesują ją samochody .Czy jest to normalne?


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci