Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

6

Jeżeli tylko Cię to w jakimś stopniu interesuje i wiążesz z tym swoją przyszłość to czemu nie i moim zdaniem jak najbardziej warto. Pamiętaj jednak że jest to bardzo trudny i wymagający dużo nauki kierunek studiów.

5

Hmmm...a na tym FlexiForum też pisali o masażu Lomi Lomi ktoś był z Was na takim? Jestem z okolic Poznania i chętnie bym się na niego wybrała ponoć jakieś śpiewy po hawajsku są podczas masażu i jakieś inne cuda prawda to? big_smile

4

Ja myśle że warto się nauczyć tego zawodu i otworzyć jakiś gabinet bo na rehabilitacje na fundusz okropnie długo się czeka, więc pacjenci coraz częściej idą do fizjoterapeutów prywatnie.

3

warto czy nie warto? Chodzi o to czy to lubisz czy nie. Powinno sie iść w tym kierunku, ktory najbardziej uwielbiamy.
Ja spotkałem na Flexi Forum wiele ludzi z pasją taką jak ja i jestem juz na 3 roku i za nic nie zmienilbym kierunku.
ciesze sie, ze studiuje fizjoterapię wink

2

Katia napisał/a:

Cześć. Czy ktoś tutaj pracuje możę w tym zawodzie? Jestem obecnie bardzo zainteresowana wykonywaniem zawodu fizjoterapeuty i zastanawiam się czy na to iść. Czy warto?

Przede wszystkim powinnaś sobie dokładnie poczytać o tym czym taki fizjoterapeuta się zajmuje.Na stronie masz artykuł:
http://www.postawnaswoim.pl/kariera/czy … pis-zawodu

Nie jest to taka lekka praca bo masz do czynienia głównie z osobami starszymi ,chorymi , ze zwyrodnieniami oraz po wypadkach .Z drugiej strony jeśli ktoś lubi pracować z ludźmi może przynosić mu to bardzo dużą satysfakcję . Poza tym społeczeństwo się starzeje . Będzie potrzeba bardzo wielu fizjoterapeutów tak więc raczej bezrobocie w tym dziale nie będzie Wam groziło.

1

Cześć. Czy ktoś tutaj pracuje możę w tym zawodzie? Jestem obecnie bardzo zainteresowana wykonywaniem zawodu fizjoterapeuty i zastanawiam się czy na to iść. Czy warto?


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci