Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

18

Stomapol na Tarchominie. Bardzo fajny i konkretny gabinet. Wstawiali mi tam dwa implanty i wszystko bardzo dobrze się zagoiło i wygląda idealnie!

17

Ja w stomapolu wybielałam zęby, a;e też je wyrównałam i teraz mam super zęby, a były one kiedyś moim kompleksem. Teraz są super i częściej się uśmiecham:).

16

Ja jestem bardzo zadowolona z dziecięcego stomatologa http://hippolit.pl/ Fajnym sposobem jest też samodzielna praca z dzieckiem. Niech i ono poczuje się jak prawdziwy stomatolog. Zaaranżuj przychodnię dla lalek, ogłoś w domu „dzień zdrowych ząbków” i wylecz z dzieckiem wszystkie pluszaki. Dzięki temu maluch zbuduje pozytywne wyobrażenie wizyty u dentysty, które odbierze później jako zabawę i przygodę. Pomocne mogą się również okazać wszelkie książeczki opowiadające o wizytach fikcyjnych bohaterów u dentysty lub zabawy z przeznaczonymi do tego zabawkami.

15

Chodzę do Supradentu na Mokotowie i jestem bardzo zadowolona z opieki, stomatolog od razu zauważył że grozi mi choroba okluzyjna http://www.supradent.pl/oferta/leczenie … -warszawa/  i po przeleczeniu zęba z którym przyszłam od razu zajął się tym problemem, nie wiedziałam że chporoba okluzyjna jest taka groźna.

14

Dentalux też znam i nie polecam. Kompletnie nie znają się na tym co robią. Przykro to stwierdzać.

13

Ba, ja też szukam takiego stomatologa ;/ Ciągle trafiamy na jakiś słabo podchodzących do dzieci. Syn raz był z mężem w dentalux i wiem z opowiadań, że zupełnie nie zwracają tam uwagi na dzieci. Kompletnie nie mają podejścia. Żal mi się zrobiło syna i teraz już w ciemno nigdzie go nie puszczę.

12

Dobrze, że stomatologia stoi dzisiaj na tak wysokim poziomie i liczyć możemy na tak profesjonalną pomoc wink

11

Z własnego doświadczenie mogę polecić klinikę ANAM na Żoliborzu. Wybrałam się tam bo była blisko od domu, a zostałam bo naprawdę znają się na rzeczy.

10

Znam dobrego dentystę w Centrum - dr Anna Parzeniecka. Gabinet ma dokładnie w Ober Clinic (klinika na Chałubińskiego). Leczyła mi kanałowo zęby, wstawiała korony, podejrzewam, że zajmuje się wszystkim co się da smile bardzo sympatyczna, dokładna w tym co robi, z wyczuciem. Leczy całkowicie bezboleśnie, na pierwszą wizytę czekałam króciutko smile

9

A jakiś w miarę tani dentysta na Pradze? Ktoś może zna?

8

Ja natomiast moge Wam polecić dobry gabinet stomatologiczny w okolicach Warszawskich Bielan. Na stronie znajdziecie kontakt:
http://stomatologianabielanach.com/ofer … ologiczna/

W gabinecie oferują dobre ceny zważając na to,że posiaają jeden z najnowocześniejszych sprzętów na całą Warszawę. W gabinecie możliwe jest zapisanie sie na chirurgiczną ekstrakcję zęba, jak również na wstawienie koron czy implantów.

7

My chodzimy do gabinetu Supra Dent na ulicy Bialy Kamień. Jesteśmy tam zapisani całą rodzinką. Ceny jak na Warszawę nie są wysokie.Samo leczenie jest również delikatne. Jest to dosłownie pierwszy gabinet, w którym nic mnie nie boli. MOje maluchy równiez wyzbyły się strachu przed stomatologiem, który miały od czasu wizyt u poprzedniego stomatologa.
Tutaj jest ich strona:
http://www.supradent.pl/kontakt/

6

A ja mam do leczenia kanałowego dwa zęby... czy ona też zajmuje się tymi kwestiami?

5

DObra pielęgnacja całkowicie rozwiązuje problem w krótkim czasie. Doprowadzenie zębów do normalności musi tego czasu wymagać, ale docelowo na pewno uzyskacie dokładnie to, czego chciałyście. Wszystko skłania się do odpowiedniego podejścia do pielęgnacji zębów i docelowo daje to korzyści.

4

Ja również polecam wyszukiwarkę jak koleżanka wyżej. Ostatnio ktoś mi ją polecił i ciągle z niej korzystam- a oto lista stomatologów z Warszawy znajdzlekarza.pl/stomatolog/Warszawa


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci