Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

192

w cuda nie wierzę, raczej w rozsądną dietę, ruch, jeśli szukacie naturalnych wspomagaczy to błonnik chyba jest najlepszą opcją, mi colon slim pomógl się szybciej odchudzić przede weselem, bo jadlam mniej i dużo mniejsze porcje, a to że chudłam jeszcze bardziej mnie motywowało do walki smile

191

Mi akurat udało się trwale schudnąć dzięki Slimunox ale jeżeli odpukać musiałabym jeszcze kiedykolwiek sięgnąć po tabletki to ponownie wybrałabym Foreverslim.Wole nie eksperymentować.

190

Jak schudnąć? warto spróbować Biphasic Slim oglaszamy24.pl/ogloszenie/200781868/czestochowa-Phentermine-biphasic-sibutramine-sibutramin-adipex-sprawdzenie-przesylki-przed-zaplata-odchudzanie.html Są to tabletki na odchudzanie które faktycznie działają. Mi pomogły schudnąć 12kg bez efektu jojo.

189

Na początku stosowania Slimunox miałam spore wątpliwości co do tych tabletek.Ale z każdym kilogramem mniej moje wątpliwości się kończyły.Ostatecznie udało mi się zrzucić12 kg a zajęło mi to równe 12 tygodni.

188

Ja takie sprawy załatwiam poprzez speców. Wolę być pewny swoich decyzji w takich sytuacjach.

187

Jeżeli nie masz wiedzy w tym temacie to może warto udać się do profesjonalisty? Takie rozwiązanie będzie według mnie najlepsze.

186

Odchudzałam się z tabletkami Slimunox.Zaczęłam już w marcu bo chciałam mieć pewnośc że do wakacjischudnę i to tyle ile zaplanowałam.A miałam do zrzucenia 13 kg.Najważniejsze żę się udało.Teraz najważniejszy problem jakie wybrać bikini bo teraz mam wybór ogromny.

185

Naturalnym wspomagaczem przemiany materii jest kawa, herbata Yerba , produkty o dużej zawartości błonnika lub sam błonnik w postaci granoli śniadaniowych lub w proszku jako dodatek do jogurtu itd itp smile

184

Bardzo się cieszę żę dałam się namówić na stosowanie tabletek Slimunox.Długo się broniłam bo twierdziłam że tabletki nie mogą pomóc.A tu takie miłe zaskoczenie nie tylko zmniejszyły apetyt ale także waga spada znacznie szybciej.Teraz jak ktoś mi się pyta co robię że tak chudną odpowiadam Slimunox.

183

Jestem bardzo szczęśliwa po miesiącu brania Foreverslimu efekty są bardziej niż zadziwiające.Że waga spadła to widzę bo regularnie się warze.Ale zmienia mi się jeszcze figura .Super zaczynam widzieć wcięcie w tali.

182

Moja rada jest taka, żeby po prostu zmienić nawyki żywieniowe. Nie zdrowe jedzenie zastąpić czymś zdrowym i będzie ok. Ja ostatnio przerzuciłam się na zdrowe kasze i naprawdę widzę efekty. Bardzo zdrowa jest kasza orkiszowa. Przede wszystkim wzmacnia ciało i zwiększa przemianę materii smile Polecam! http://melvit.pl/kaszenasze/orkisz.html

181

Moim zdaniem nie ma w tym nic złego. Trzeba sobie pomagać na różne sposoby. Warto najpierw się rozeznać i przede wszystkim patrzeć na skład. Wiele środków zawiera w sobie składniki, które w naturalny sposób pobudzają organizm do większej aktywności w trakcie ćwiczeń. Przede wszystkim trzeba pamiętać, że na pewne rzeczy trzeba czasu i po prostu nie można się stresować. Ja słyszałam sporo dobrego o tym suplemencie: allegro.pl/listing?string=Spalacz%20Trizer%20dieta&order=m&bmatch=ss-base-relevance-floki-5-nga-hcp-spo-1-4-1003 no i sama zastanawiam się czy gonie spróbować.

180

Mało tego że Slimunox działa to dzięki tym tabletką w ciągu całej kuracji nauczyłam się jeść i gotować zdrowiej.Dzięki temu miałam pewność że już więcej nie przytyje.A chyba każda osoba która kiedyś miała nadwagę nie pozwoli sobie na to aby znowu przytyć.

179

Moim zdaniem to jest temat dla specjalisty z tej dziedziny...

178

Z całą pewnością przydadzą mi się te porady smile Dzięki wielkie smile


Powered by : Punbb