Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

2

Jeżeli Twój tata nie może jadać, a jest to często to podawajcie mu Nutrami. Moja mama była w cieżkim stanie, nie miała apetytu, a przez to siły i energii. Ten suplement jej naprawdę pomagał, zastępuje w całości posiłek, jest to waniliowa saszetka, rozpuszczalna w wodzie. Całkowicie bezresztkowa, usuwa się całkowicie z organizmu.

1

Witajcie,
Od kilku lat zmagamy się z guzem mózgu, który po potraktowaniu chemią ustępuje by po kilku miesiącach znowu się uaktywnić. Szukamy cały czas sposobu na usunięcie go w całości bez operacji. Obawiam się, że mój tato jest w tak złym stanie, że mógłby jej nie przeżyć. Znalazłam ostatnio metodę Gamma Knife Exira w Katowicach (http://gammaknife-exira.pl/), która bezoperacyjnie usuwa guza poprzez promieniowanie w konkretne miejsce. Czy ktoś z Was korzystał z takiej metody walki z rakiem? Mają bardzo dobre opinie.


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci