Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

8

Oj tak, Pizza Party jest genialna. Ja zawsze tam wpadam jak jestem we Wrocławiu:)

7

Bez żadnych wątpliwości najlepszą pizzerią we Wrocławiu jest Party Pizza, polecam szczególnie tym, którzy zamawiają pizzę późno np. na imprezę czy jakąś domówkę, bo oni dowożą pizzę do późnych godzin nocnych.

6

Chodzimy tam bardzo często, szczególnie wtedy, gdy faktycznie rozłożony jest w okresie letnim ogródek piwny - mają wtedy na tygodniu promocję na piwo i tak można posiedzieć niższym kosztem, a przy dobrym jedzeniu. Wiem, że do 13 jest pizza za pół ceny w tygodniu, ale akurat o tej godzinie siedzenie z piwem to nie nasze klimaty. Przyznać muszę tylko jedno - u nich czuć na odległość jak wielką uwagę przywiązują do jakości składników, do pieczenia ciasta. Bo czy kiedyś Wam się zdarzyło, że nie było ono idealne?

5

Sprawdziłam na stronie. Promocja obowiązuje od poniedziałku do środy - wtedy w dostawie druga pizza jest faktycznie za 5 zł. Mają również napój za 2 zł, jeśli kupuje się co najmniej dwie średnie pizze, ale nie mam pojęcia czy promocje się łączą. Tzn. jeśli druga pizza jest za 5 zł, to mogę również dostać zniżkę na napój? Wiem, że to groszowe sprawy, pytam bardziej z czystej ciekawości.

4

W dowozie była taka promocja, że druga pizza była za 5 zł, chyba nawet bez względu na rozmiar. To obowiązywało w tygodniu, bez konkretnych godzin, ale czy ta promocja jest faktycznie aktualna to nie mam pojęcia - zerknij na stronie. My chodzimy do lokalu. Jednak na miejsce masz zawsze ciepłą pizzę i ogólnie świeże jedzenie.

3

No brzmi to fajnie ;-) Ktoś z forum jeszcze tam chodzi? Dobre jedzenie mają? W takiej cenie tym bardziej chętnie spróbuję - pójdę  w takich godzinach, w porze obiadowej, chociaż... a nie ma opcji takiej promocji w dostawie? Bo w sumie to w żaden sposób się nie wyrobię czasowo, musiałabym mieć akurat dzień wolny, bo normalnie w tych godzinach pracuję sad

2

Ja np. uwielbiam Gusto Dominium. Jem może raz na miesiąc, ale zawsze u nich - lokal jest na rynku. Pizza na cieniutkim cieście - jeśli kiedyś jadłaś pizzę w Italii, to u nich dostaniesz dokładnie taką samą. Super przygotowane składniki - jem bez sosów ;-) Tam jest taka pizza o nazwie Rustica - z pietruszką, pieczarkami, serem góralskim - piękna sprawa. No i pamiętaj o promocjach. Tam masz np. do 13 w tygodniu pizzę za pół ceny. Tylko że w wybrane dni tygodnia - sprawdź to.

1

Dziewczyny - tak, wiem, że są bardziej dietetyczne potrawy, ale cóż mogę zrobić ;-)
Szukam we Wrocku lokalu, który robi dobrą pizzę na cienkim cieście. Kojarzycie coś? Oczywiście ma być bez mięsa, zależy mi, aby to były same warzywka. Za to niech one będą porządnie przygotowane. Kojarzy się Wam coś, jakiś fajny lokal? Idealnie jeśli z warunkami dla dzieci ;-)


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci