Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

8

Ja tych kulek jeszcze nie używałam, ale słyszałam, że są dobre. To prawda? smile

7

Ale co to za ćwiczenia? Ale tak konkretnie?

6

Korzyści płynących z używania kulek jest naprawdę wiele. Można poczytać o tym tutaj: plumbum. com. pl/pl/i/Dlaczego-uzywac/42

5

Kulki to fajna sprawa smile przyjemne z pożytecznym. ja jestem za ;D

4

Nie tylko u faceta, satysfakcja kobiety z seksu też jest większa big_smile KasiaEm, a jak ćwiczysz bez kulek? Bo ja odpoczątku z kulkami i to jest fajne, bo zakładam je i w sumie nie trzeba o tym za wiele myśleć, bo mięśnie się automatycznie zaciskają jak kulki się próbują wysunąć, więc ćwiczy sie jakby mimochodem. Kamisia - trzeba ćwiczyć regularnie, żeby to przynioslo efekt.

3

Ja również nie używam tych kulek a mięśnie Kegla ćwiczę. Cwiczenia mięśni jest ważne i ułatwiają rodzenia. Inną zaletą ćwiczenia tychmięśni jest zwiększenie doznań seksualnych. U partnera oczywiście tongue

2

ja kulek nie uzywam, ale o tym, że powinno się ćwiczyć mięśnie kegla słyszałam na szkole rodzenia. Ćwiczę czasem, jak sobie przypomnę, ale bardzo rzadko. A kulki jak działają?

1

Boskie ciało to nie tylko mięśnie, które można wyćwiczyć na fitnessie smile Aerobiki i wysiłkowe ćwiczenia mogą wręcz zaszkodzić innej partii mięśniom, o których zapomina się na co dzień - mięśniom dna miednicy. Tymczasem w  życiu kobiety pełnią one niezwykle ważną rolę i powinny być ćwiczone przez każdą kobietę, niezależnie od wieku. Można to zrobić w prosty sposób - używając kulek waginalnych do ćwiczeń mięśni Kegla.

Czy znacie to zastosowanie? Czy używacie? Może sięgnęłyście po nie po ciąży? A może wraz z wiekiem?


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci