Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

62

61

Ja bym jednak szła w ringi jeżeli chodzi o mniejsze ilości hormonów

60

Ja po ciąży zaczęłam stosować diafragmę caya, którą zaproponował mi gine.

59

miałam polaring i akurat ja się dziwnie z nim czułam. zdecydowanie bardziej wolałam łykać tabletki niż nosić ringa

58

ja mam spiralę

57

ja wróciłam do tabletek smile

56

A ja z przyjemnością wróciłam do tabletek po urodzeniu dziecka, jak tylko skończyłam karmić piersią wróciło PMS i koszmarnie bolesne i obfite miesiączki. Nie mogłam się doczekać tabletek ale tym razem dostałam inne, niskodawkowe, nowej generacji - vines. Jak dotąd bardzo dobrze je toleruję, nie przytyłam, nie puchnę jest ok

55

Ja po urodzeniu dziecka nie wróciłam do antykoncepcji hormonalnej. W czasie starań korzystałam z komputera cyklu myway, którym wyznaczałam swoje dni płodne, dziś również go używam ale w czasie dni płodnych i około płodnych zabezpieczam się prezerwatywą. Komputer kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.

54

Nie każdemu to służy, u mnie taka metoda odpada, poza tym jakoś nie ufam innym niż pigułka. Od dłuższego czasu biorę vibin i jestem zadowolona.

53

Ja Ci polecam urządzenie do wyznaczania dni płodnych i zabezpieczania się tylko w dni płodne, ja po ciąży nie wróciłam do hormonów, postawiłam na naturalną antykoncepcję komputer cyklu myway plus prezerwatywa.

52

51

Mi się zdarza zapomnieć przez co mam nieregulane miesiączki i po skończeniu opakowania noszę wkładki bo nie wiem kiedy sie zacznie.

50

Ale co masz na myśli pisząc bardziej znanego? Krążek to krążek. Zakładasz na 3 tygodnie i niczym więcej się nie martwisz. smile

49

A któraś z Was używa może krążków dopochwowych? Czytałam ostatnio o PolaRing, że polski producent i cena ok, wydaje się to wygodne, czym to się różni, od tego bardziej znanego?

48

Ja po ciążach nie wróciłam do hormonów, postawiłam na naturalną antykoncepcję komputer cyklu myway, który na podstawie temperatury ciała, poziomu hormonu LH i jakości śluzu szyjkowego wyznacza mi owulację i wówczas się zabezpieczam. Komputer kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci