Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

47

ja aby nie zapomnieć o moich ultralekkich pigułkach vines, to zawsze ale to zawsze mam nastawiony budzik na te konkretną porę i jeszcze nigdy nie pominęłam żadnej pigułki.

46

U mnie budzik na telefonie spełnił swoje zadanie. Chociaż dzisiaj są fajne apki.

45

Nie wypadam z rytmu brania, bo mam pigułki bez przerw tj. vibin. No i do tego oczywiście przypominajkę w telefonie.

44

Ja mam konkretnie budzik ustawiony i nie ma że wezmę. Już jestem tak nauczona, ze po prostu biorę od razu.

43

Ja biorę belarę .Powiem tak jestem jej wierna .stosowałam przed ciaza,odstawiłam ,urodziłam syna i teraz już czas aby się na nowo zabezpieczyć. Te pigułki nie wywołują u mnie skutków ubocznych,nie miewam spadkow libido a PMS wcale mi nie dokucza.Więc dla mnie to najlepsze pigułki jakie moga być.Ale najlepiej iść do swojego lekarza.On będzie wiedział jaka antykoncepcję wybrać.

42

ringi wink polecam.

41

A ja przestałam łykać tabletki i nie mam z tym problemu. Dziś korzystam z naturalnej antykoncepcji w postaci komputera cyklu myway, którym wyznaczam sobie dni płodne i wiem kiedy muszę się zabezpieczać. Komputer kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.

40

Ja mam ustawiony budzik codziennie w telefonie i od razu biorę tabletkę.

39

Ja odkąd przestałam brać pigułki to nie mam problemu z ich zapominaniem, niestety nie wpłynęły one dobrze na moje zdrowie, dlatego po urodzeniu dziecka nie zdecydowałam się do ich ponownego zażywania. Dziś używam komputera cyklu myway plus prezerwatywę, i przynajmniej nie truje swojego organizmu.

38

ja mam apkę na telefon, która o ustalonej godzinie wysyła mi przypomnienie o tabletce wink po jakimś czasie już nie będziesz jej potrzebowała

37

Wiecie co, przy Vibin mini nie powinno być takiego problemu. Tabletki stosuje się w systemie 21+7, więc dzięki temu (tabletkach placebo) nie zapomina się o kolejnej dawce:)

36

To nie jest metoda dla osób, którym zdarza się zapominać, bo w takim przypadku po prostu nie jest tak skuteczna jak mogłaby być.
Wystarczy sobie ustawić przypomnienie w telefonie.

35

Rzucić tabletki i przejść na mniej inwazyjną metodę antykoncepcji. Ja od wielu lat stosuje komputer cyklu myway, który wyznacza moje dni płodne a ja wiem kiedy należy się zabezpieczać. Przed ciążami również przyjmowałam tabletki i to przez 10 lat, gdy zaczęłam się strać o dziecko zaczęły się problemy z cyklami. Dziś nie mam z tym problemu, komputer kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.

34

Korzystam, jak wiele dziewczyn wyżej, z Różowego Lusterka i jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobra aplikacja. Dzięki niej nie ominęłam żadnej tabletki od bardzo, bardzo długiego czasu. smile

33

Dla mnie również najlepszym sposobem jest budzik. Ale kiedy alarm zadzwoni, musimy od razu iść po tabletkę! Bo kiedy tego nie zrobimy, faktycznie możemy zapomnieć, aby ją połknąć.
Mimo iż biorę tabletki już jakiś czas, z alarmu nie rezygnuję. Zwykle sama pamiętam, żeby ją wziąć, ale czasami mam w pracy i po pracy takie urwanie głowy, że bez przypomnienia już kilka razy na pewno zapomniałabym o pigułce! A same wiecie, jaki to stres smile


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci