Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

144

Jeżeli chodzi o Foreverslim to sądzę że lepiej trafić nie mogłam.Skuteczność tych tabletek wręcz zadziwiająca.Na żadnych tabletkach wcześniej nie chudłam po prawie 1,5 kg tygodniowo.Ostateczny bilans to 14 kg mniej w trzy miesiące.

143

Na wstępie życzę oczywiście powodzenia w diecie. Na mnie niestety już nic nie działało, ani diety ani ćwiczenia. Dosłownie nic. Dopiero na jednym z forum odkryłam lek Biphasic Slim, który miał wspomóc walkę z nadprogramowymi kilogramami. Zamówiłam z internetu od p.Karoli i faktycznie rewelacja. Tego było mi potrzeba. Efekty przyszły bardzo szybko, dodatkowo daje się odczuć więcej energii. Jeszcze nie skończyłam całej kuracji ale wiem, że będę zadowolona. Jakbyście były zainteresowane czy chciałybyście dowiedzieć się czegoś więcej to daje nr do Dominiki: 732 845 431 Z mojej strony polecam.

142

Stosuję preparat Slimunox od prawie trzech miesięcy.Dobrze dobrane naturalne składniki pozwalają na szybszy spadek wagi.Przez cały okres brania tabletek nie wystąpiły żadne skutki uboczne.Teraz cieszę się z tego że jestem coraz lżejsza.

141

O, a z jakiej stronki, jeśli mogę zapytać ? smile

140

Ja szczerze mówiąc nie wierzę w te preparaty, ale to moje zdanie smile Komuś może to pomagać. Ja zmieniłam sposób odżywiania. Smazone, tłuste, słodycze zamieniłam wszystko na zdrowsze odpowiedniki np. fajne zdrowe produkty zamawiam na takiej stronie, gdzie są  i dobre i ceny i różnorodny wybór smile

139

Ja akurat stosowałam Slimunox i jestem zadowolona z efektu jaki udąło mi się uzyskać i to bardzo. 3 miesiace czasu i waga spadła o 12 kllo

138

Ja też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu. W końcu udało mi się pozbyć nadwagi i 2 rozmiary mniej

137

Jak schudnąć odpowiedź na to pytanie jest zaskakująco prosta.Dieta i do tego dobry suplement.Ja wybrałam Slimunox i według mnie jest to najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać.Schudłam bez żadnych przykrych przygód.Teraz jestem w końcu szczupłą i szczęśliwą kobietą.

136

MARTA MATCZUK napisał/a:

Ogólnie odchudzanie szeroki temat.
Ale w skrócie: dieta, treningi, dobry sen.

Dokładnie, tu już się nic nie wymyśli smile

135

Ogólnie odchudzanie szeroki temat.
Ale w skrócie: dieta, treningi, dobry sen.

134

Ja na diecie nie musze podjadać.Stosuję Foreverslim i takie problemy jak podjadanie ,słodycze,napady głodu mnie nie dotyczą. Według mnie Foreversli spisuje się rewelacyjnie.

133

Polecam zastosować Foreverslim dla mnie te tabletki to rewelacja .Po raz pierwszy udało mi się schudnąć tak sporo.I co najważniejsze nie wymagało to ode mnie jakiegoś wielkiego wysiłku.

132

Temat rzeka smile Zajmuję się osobami, które planują schudnąć planując dziecko i z mojej wiedzy i obserwacji wynika, że osoby te popełniają następujące błędy: 1. stosowanie zbyt restrykcyjnych diet (=efekt jo jo w przyszłości) 2. nieregularne posiłki (pomijanie śniadań, jedzenie obfitych obiadokolacji = DUŻY BŁĄD) 3. Brak znajomości składu produktów, które kupują i kierowanie się reklamą (dużo producentów stosuje sprytne sztuczki nazywając swoje produkty "fit", "fitness", "slim" itp. a tak naprawdę są one pełne cukrów prostych) 4. Brak aktywności fizycznej (jest to nieodłączny element diety). W razie pytań służę pomocą wink

131

Temat który bez wątpienia warto śledzić. Nawet pomimo wielu podobnych i często oklepanych w tym aspekcie.

130

Nie ma co eksperymentować z jakimiś mało znanymi preparatami.Warto zaufać znanej i sprawdzonej marce takiej jak Foreverslim.Ja jestem kolejną zadowolona osobą która stosowała te tabletki i która jest z nich bardzo zadowolona.


Powered by : Punbb