Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

15

Duże znaczenie tutaj ma również odpowiednia dieta. Zabiegi jak najbardziej są dobre i warto jest się nad nimi zastanowić jeśli macie odpowiednie fundusze, jednak to włąśnie dieta plus aktywnosć fizyczna powinny być najważniejsze. Bez tego nie ma opcji pozbycia sie cellulitu niestety...
Kilka faktów, które warto jest poznać znajduje się w tym artkule:
http://medycyna-estetyczna.net.pl/dieta-a-cellulit/
Dieta antycellulitowa powinna być przede wszystkim bogata w witaminę C i błonnik. Witamina C bardzo dobrze oczyszcza i odwadnia organizm, natomiast błonnik przyspiesza przemianę materii. Bardzo ważnym w diecie antycellulitowej jest wykluczenie z jadłospisu produktów tłustych, smażonych i słodyczy, które niestety są tylko i wyłącznie źródłem cukrów prostych i nie mają żadnej wartości odżywczej.

14

Tabletki na cellulit - http://cellactiv.pl

13

u mnie też siostra stosowała. Bardzo zadowolona

12

Nataka napisał/a:
Ewao napisał/a:

paczka do mnie dotarła. Dzisiaj rozpoczynam stosowanie Blocelle. Będę informować o przebiegu i miejmy nadzieje efektach.

U mnie 3 tygodnie i widać fest efekty

ja 3 dzień ale mam motywacje. wiem że blocelle działa po siostrze.

11

Ewao napisał/a:

paczka do mnie dotarła. Dzisiaj rozpoczynam stosowanie Blocelle. Będę informować o przebiegu i miejmy nadzieje efektach.

U mnie 3 tygodnie i widać fest efekty

10

Stosowałam te tabletki, natomiast w moim przypadku nie przyniosły one oczekiwanych rezultatów. Jak dla mnie jest to tylko wydawanie pieniędzy i nic więcej. Teraz regularnie ćwiczę, staram się pracować nad swoim ciałem i efekty są naprawdę zadowalające, a przynajmniej pieniędzy w portfelu nie ubywa, bo takie ćwiczenia spokojnie można wykonywać w domu.

9

paczka do mnie dotarła. Dzisiaj rozpoczynam stosowanie Blocelle. Będę informować o przebiegu i miejmy nadzieje efektach.

8

ja stosowałam Blocelle. Mogę szczerze polecić. W zależności od tego jak duży masz cellulit. U mnie problem dość szybko zniknął.

7

Moja żona stosowała tabletki na cellulit i z tej jej serii olipmowej poleciła mi therm line man , dzięki czemu tak jak ona spaliłem ten tłuszcz z oponki. Moja żona z tego co kojarze też sobie chwaliła spalanie dlatego i ja zdecydowałem się na suplementy . Trzeba również pamiętać , że do suplementów dodajemy diete i ćwiczenia.

6

słyszałam w pracy o tym produkcie. Opinie były bardzo pozytywne. Teraz dziewczyny rzuciły się za odchudzanie i pochodne tych problemów, bo idą wakacje smile:)
Blocelle sama nie stosowałam ale ponoć jest bardzo skuteczny

5

problem cellulitu to całkowicie inny temat niż suplementy na odchudzanie. Tutaj cały proces wygląda inaczej. Tabletki Blocelle wyglądają na OK produkt w tej kategorii.

4

Nie jestem tego zdania. Czasem warto wesprzeć się suplementem. Sam produkt Blocelle to świetne rozwiązanie. Efekty u mnie przyszły już po 2 tygodniach. Wcześniej stosowałam różne kremy na cellulit ale z mizernym efektem.

3

Moim zdaniem nie ma cudownych tabletek ktore wszystko naprawia jedyne co to sport sport sport i dieta.

2

Niestety nie stosowałam, ale myślę że nie jest to dobry pomysł faszerować się tabletkami. Przecież możemy skorzystać z naturalnych sposobów np ćwiczenia, picie dużej ilości wody,zdrowsze odżywianie. A nawet można zasięgnąć porady i przeprowadzić badania w tym kierunku w Klinice Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Są one płatne ale myślę, że warto wink Korzystałam z usług przez nich oferowanych i jestem zadowolona smile Pozdrawiam

1

Szukam kochane opinii na temat tych tabletek Blocelle pomagających w walce z cellulitem. Najlepiej tylko osoby które stosują / bądź stosowały.


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci