Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

88

Ja się raczej słabo na tym znam. Nie będę w stanie pomóc.

87

Stosuję preparat Foreverslim od prawie trzech miesięcy.Dobrze dobrane naturalne składniki pozwalają na szybszy spadek wagi.Przez cały okres brania tabletek nie wystąpiły żadne skutki uboczne.Teraz cieszę się z tego że jestem coraz lżejsza.

86

Zdecydowanie dla mnie nie ma nic lepszego niż tabletki Foreverslim.Idealnie dobrany skład tych tabletek pozwala na szybszy i większy spadek wagi.Dla mnie nie ma nic lepszego niż odchudzanie z tymi tabletkami.Foreverslim odchudza skutecznie ale bezpiecznie.

85

Zdecydowanie dla mnie nie ma nic lepszego niż tabletki Foreverslim.Idealnie dobrany skład tych tabletek pozwala na szybszy i większy spadek wagi.Dla mnie nie ma nic lepszego niż odchudzanie z tymi tabletkami.Foreverslim odchudza skutecznie ale bezpiecznie.

84

Ja zdecydowałam się na Slimunox po długim "rozpoznaniu rynku" W końcu jest tyle środków wspomagających odchudzanie na rynku. I nie żałuję tej decyzji.

83

mam słabość do muffinek

82

Ja stosowałam Foreverslim przez 3 miesiące w tym czasie pozbyłam się 14 kilogramów wstrętnego sadła. Wiecie jaka to ulga?

81

Dieta aby była skuteczna i nie zostawiała po sobie skutków ubocznych musi być odpowiednio dopasowana. Ja postawiłam na catering Wygodnej diety. Z nimi jem zdrowo, smacznie, świeżo i co ważniejsze regularnie. Po prostu odchudzam się mądrze i z głową! A co do podjadania i "małych grzeszków" to właśnie ten catering pomógł mi się z tego wyleczyć. Posiłki mam tak dobrze dobrane, że nie brakuje mi niczego a co za tym idzie nie podjadam;)

80

W moim przypadku bardzo się bałam z jednej strony odchudzania, z drugiej ewentualnego tępa, tak aby skóra nie wyglądała na mnie jak naciągnięty worek. Brałam Slimunox i jestem mega zadowolona. I skóra "dobrze leży" i tłuszczu znacznie mnie

79

warzywa zapychaja i nie czuc glodu

78

Ostatnią dietę jaką stosowałam rozwaliłam mi metabolizm na drobne.Teraz jem pięć mniejszych posiłków do tego biorę Slimunox.I po niespełna misiącu już schudłam pięc kilogramów.Jestem optymistycznie nastawiona i tym razem mi się uda.

77

Ja mam z tym straszny problem, ponieważ wiecznie mam ochotę na coś słodkiego - szczególnie ciasteczka Oreo. Ale znalazłam sposób na moje podjadanie. Próbuję w tych momentach zająć się czymś innym, pracą, sportem, książką czy serialem. Czasami to działa, jednak ta ochotka często jest na tyle silna, że wygrywa ze mną sad

76

Ja staram się podjadanie zastępować wodą wink

75

Wcześnie nie pomyślałabym że schudnąć uda mi się właśnie dzięki Foreverslim.Ale zaryzykowałam i to ryzyko się opłaciło.Nie musiałam wcale długo czekać na to aby moja waga w końcu wróciła do normy.

74

kiedyś to chciałam się pozbyć kilogramów bardzo szybko i to w dość niezdrowy i nieodpowiedzialny sposób. Tzn głodówki,  a jak kilka razy dopadł mnie wielki głód to nie potrafiłam się oprzeć i jadłam co popadnie tak naprawdę. I nic dziwnego że później miałam straszne kłopoty z trawieniem. Długo się wycierpiałam zanim udało mi się podleczyć, ale to musiałam zupełnie zmienić sposób odżywiania, ilość posiłków i ogólnie dużo tego wszystkiego było. I ważne też było zaczęcie przyjmowania tabletek Intesta z maślanem sodu. Ale to już za mną i teraz cieszę się dobrym zdrowiem, i spadkiem kilogramów w odpowiedni sposób.


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci