Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

6

Korzystałam z depilacji laserowej bikini i depilacji laserowej nóg w salonie Laser Delux w Płocku. Jestem bardzo zadowolona z efektów, mogę śmiało polecić Wam ten salon. Pracują na laserze light sheer smile
Efekty - gładka skóra po 6 zabiegach  WARTO!

5

Mi się wydaje, że warto się rozeznać w tym temacie w Internecie. Z całą pewnością znajdą się informacje w tym obszarze...

4

Zakończyłam w ostatnim czasie serię depilacji laserowej pach. Jestem bardzo zadowolona ponieważ po 6 zabiegach moja skóra jest idealnie gładka - wszystkie włosy wypadły! Byłam w salonie Laser Delux w Płocku i naprawdę bardzo polecam!

3

A ja polecam wypróbować metodę Epilfree. Jest dużo tańsza, a równie skuteczna. I można się od razu opalać smile

2

Jestem z Twoich okolic. Kiedyś jak byłam jeszcze na studiach zdecydowałam sie na wykupienie sobie depilacji ipl. Był to jakiś tani pakiet na gruponie. Niestety ale depilacja nie dała efektów bo potem się dowiedziałam,ze nie jest to laser ale fotodepilacja tak wiec nie popełnij mojego błędu.

W tym roku na początku zapisałam sie natomiast na light sheer duet ( mam nadzieję,że tak się to pisze). Mają go w salonie Laser de Lux: http://www.laserdelux.pl/plock/depilacja-laserowa - tutaj jest kontakt z cennikiem. Laser dał bardzo dobry efekt. Włoski wypadły wszystkie, skóra jest gładka. Dziewczyny pracujące w salonie również na medal. Przeprowadziły dokładny wywiad w sprawie tego jaką mam skórę. No i daly znieczulenie tak więc zabiegi były całkie znośne ( naczytałam się wczesniej w sieci o tym jak to niby boli ale wszystko było przesadzone).

1

Czy któraś korzystała może z zabiegów depilacji laserowej? Jak efekty? Czy bylyście zadowolone? I czy mozecie polecic jakiś salon w Płocku?


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci