Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

32

No u mojej mamy sprawdza się super, ja też pewnie niedługo skorzystam. Ja też najczęściej zaglądam tam dla kosmetyków bo niedługo startuje z salonem kosmetycznym i kupuje tam wyposażenie. No i do użytku domowego sporo kupuje bo mają fajne ceny no i wybór ogromny smile

31

Mówicie, że te elektrostymulatory faktycznie tak fajnie działają ? Chyba muszę spróbować po właśnie po ciąży ( i to blizniaczej ) kręgosłup strasznie mi doskwiera i czasem nie mogę się podnieść z łóżka ( szczególnie w nocy ). Mimari znam bo często kupuję tam jakieś drobne kosmetyki do domowej pielęgnacji ale o takim sprzęcie nie pomyślałam smile

30

Ja też jakiś czas temu kupiłam w mimari ten elektrostymulator BEURER Mini-Pad Back dla mamy. Nie mogłam już patrzeć jak męczy się z tymi wiecznymi bólami kregosłupa. Mama oczywiście na początku podchodziła do tego bardzo sceptycznie ale teraz sama mówi, że dzięki temu może w końcu normalnie funkcjonować więc to działa smile ja jeszcze takich problemów na szczęście nie mam ale jestem właśnie w ciąży i kto wie co będzie po porodzie. Może i ja skorzystam smile

29

nie słyszałam o tych urządzeniach od mimari - ja niestety mam 30 lat a kręgosłup jak 60latka, moja mama ma lepszy nawet sad średnio raz na 3-4 miesiące wypada mi dysk, a co kilka tygodni mam taki skurcz mięśni że bez igieł się nie obejdzie sad Może te elektrostymulatory pomogłyby mi choć trochę funkcjonować normlanie i bez leków na stałe! Musze popytać moją rehabilitantkę smile

28

Z kręgosłupem nie ma żartów, moja mama pracowała całe życie przy biurku i teraz ma bardzo duże problemy, chodzi na masaże dwa razy w tygodniu. Warto zadbać za wczasu o swój kręgosłup, trzeba zadbać o wygodny fotel, ja pracuję na komputerze, ale co 40 min robię sobie przerwę, żeby się trochę rozciągnąć, poza tym ćwiczę regularnie.

27

Mnie również dopadły bóle kręgosłupa, na początku ignorowałam te dolegliwości, ale jak zaczęły dokuczać mi coraz bardziej, zdecydowałam się zapisać na basen. Joga, basen, rower, w zasadzie każda aktywność fizyczna daje dobre rezultaty, można też wspomagać się elektrostymulatorem, chociaż ja osobiście jeszcze z niego nie korzystałam.

26

papat napisał/a:

Mnie najbardziej pomaga na kręgosłup joga, bardzo fajna opcja. Jeżeli nie lubicie aktywności fizycznej jako takiej, to wydaje mi się, że joga może Wam się spodobać. Nie trzeba od razu zapisywać się na zajęcia, bez problemu można ćwiczyć w domu.

Od kilku lat uprawiam jogę i zachęcam do spróbowania tego typu aktywności. To super sprawa nie tylko dlatego, że dzięki temu mamy lepsze samopoczucie, ale zwiększa się świadomość ciała, śmiało mogę powiedzieć, że joga potrafi wyleczyć z kompleksów, ma też oczywiście dobry wpływ na kręgosłup.

25

Mnie najbardziej pomaga na kręgosłup joga, bardzo fajna opcja. Jeżeli nie lubicie aktywności fizycznej jako takiej, to wydaje mi się, że joga może Wam się spodobać. Nie trzeba od razu zapisywać się na zajęcia, bez problemu można ćwiczyć w domu.

24

Polecam elektrostymulator dla mnie okazał się strzałem w dziesiątkę, bóle ustąpiły.

23

Sama miałam problemy z kręgosłupem i wiem, że to nie żarty, nie bez przyczyny lekarze zalecają, żeby przynajmniej co godzinę rozprostować nogi, jeżeli pracujemy przy biurku. Teraz większość osób ma pracę siedzącą, tym bardziej zalecana jest aktywność fizyczna. Warto regularnie ćwiczyć i co jakiś czas wybrać się na badania kontrole, w końcu bóle kręgosłupa mogą mieć bardzo różne przyczyny.

22

Mam elektrostymulator, używam od jakiegoś czasu i szczerze polecam, bo odczuwam różnicę. Oczywiście macie rację, że aktywność fizyczna to pdostawa, na kręgosłup dobry jest basen.

21

Trzeba dbać o swój kręgosłup to bardzo ważna sprawa, a wiele osób bagatelizuje dolegliwości związane z kręgosłupem. Najlepszym rozwiązaniem jest sport, zgadzam się w zupełności. To nie tylko lepsza sylwetka, ale działa pozytywnie także na nasze zdrowie oraz samopoczucie.

20

Moim zdaniem podstawa to aktywność fizyczna, wtedy bóle kręgosłupa są mniejsze, albo w ogóle ustępują. Zdrowa dieta i aktywność fizyczna to dwie bardzo ważne rzeczy.

19

Zauważyłam, że teraz wiele młodych ludzi skarży się na bóle kręgosłupa. Nie bez przyczyny lekarze mówią, że po 45 minutach pracy przed komputerem trzeba zrobić sobie krótką przerwę, żeby się rozciągnąć i przewietrzyć, a wiele osób o tym zapomina. Sama miałam problem z kręgosłupem i to w wieku 26 lat, także wiem o czym mówię, teraz zwracam dużo większą uwagę na swoją postawę ciała oraz staram się co jakiś czas robić sobie przerwy i wstawać od biurka, poza tym ćwiczę w domu. Joga to rzeczywiście bardzo dobre rozwiązanie, elektrostymulator potrafi przynieść ulgę. Znalazłam w tej hurtowni kilka ciekawych rzeczy, zaintersowały mnie również kosmetyki profesjonalne.

18

Mam elektrostymulator BEURER Mini-Pad Back, rzeczywiście łagodzi bóle pleców. W sumie dowiedziałam się o tego typu urządzeniu przez przypadek od znajomej, nie było drogie więc zdecydowałam się kupić i wypróbować, jak macie pracę siedzącą i często bolą Was plecy, to polecam ja odczuwa ulgę. Chociaż wiadomo, że podstawa to aktywność fizyczna, wtedy wszelkie bóle znikają.


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci