Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

3

It's a relief to find soemnoe who can explain things so well

2

the wraps look  beautiful!! And I've always loved eating this especially when the texture is done right; fine, thin, delicate and not too gluey as served in some rerysurants..hooaat..will definitely try this recipe..thanks...

1

Witam! Mam problem. Od kilku lat mam nieregularne miesiączki. Jeśli nie przyjmuję tabletek antykoncepcyjnych zanikają całkowicie. Wtedy ginekolog karze przyjmować mi Luteinę, ale ostatnim razem nawet i to nie zadziałało. Przerwy między miesiączkami są kilkumiesięczne. Nigdy nie mogłam doprosić się o zlecenie badań hormonów. Często boli mnie głowa, przytylam mimo że ćwiczę i zdrowo się odżywiam. Pojawiło się również niechciane owłosienie i okropny trądzik. W końcu ginekolog zlecil mi badanie prolaktyny i testosteronu. To pierwsze jest ok. Natomiast testosteron jest podwyższony. Byłam dziś u lekarza. Słowem nie odezwał się na temat wyników, przepisał mi tabletki antykoncepcyjne. Czuję że mnie zbył. Proszę o radę. Co mam robić dalej. Czy zrobić jeszcze jakieś badania na własną rękę, zgłosić się do endokrynologa? Pomocy!


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci