Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

10

Jest całkiem sporo gabinetów, w których zyskać można profesjonalną pomoc i które zajmują się terapią grupową. Radzę wejść na http://strefaterapii.pl i poczytać o tym więcej. W przypadku niektórych problemów wypadałoby zacząć działać od razu.

9

Ezawa napisał/a:

Nie jestem co do takich terapii przekonana. Znajoma z powodu depresji brała udział w takiej terapii, ale mówiła mi, że wcale nie czuła się lepiej, wręcz przeciwnie.

Moim zdaniem nic nie zastąpi kontaktu z drugim człowiek, a zwłaszcza doświadczonym w tej dziedzinie. Tak jak wspomniałam ja chodziłam do Pani Sokolnickiej i jej pomoc była dla mnie nieoceniona, może znajoma trafiła na złą grupę?

8

Nie jestem co do takich terapii przekonana. Znajoma z powodu depresji brała udział w takiej terapii, ale mówiła mi, że wcale nie czuła się lepiej, wręcz przeciwnie.

7

Na pierwszym spotkaniu 'grupy' dowiesz się wszystkiego ja jedynie wiem, z doświadczenia, że 'grupa' powinna być dobrana według jakiś charakterystycznych kryteriów problemów danej 'grupy'.
Dla mnie indywidualna terapia to było za mało, aby moje problemy "rozłożyć na czynniki".

Ja chodziłam do Psychologgia w Warszawie do Pani Hani Sokolnickiej. I jestem zadowolona.

6

A prcoaovtive insight! Just what we need!

5

A prcoaovtive insight! Just what we need!

4

Mówi się, iż psychoterapia grupowa jest jedyną skuteczną metodą, aby uporać się z nałogiem. Niestety wiele osób, poddaje się, bo wstydzi się otwarcie mówić, o swoich problemach, innym.

3

problem z alkoholem, tytoniem, innymi uzywkami? to dosc istotne pytanie

2

Jest kilka czy nawet kilkanaście ośrodków. W pierwszej kolejności mogę polecić LPS przy Katowickiej 18.
Działa od dłuższego czasu, mają tam doświadczonych terapeutów.
Proponuję zadzwonić i dopytać. Tutaj http://www.lps.pl/psychoterapia-grupowa/ masz jak coś do nich kontakt.

1

Orientujecie się może gdzie w Warszawie przeprowdzają terapie grupowe? Pytam w imieniu osoby która ma problemy z nałogami, ale ma silne postanowienie poprawy.


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci