Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

4

Jak często powinna mierzyć ciśnienie osoba po 50 tym roku życia? Jakie jest prawidłowe ciśnienie dla osoby w tym wieku?

3

Jeszcze się nie zawiodłem na takich domowych urządzenia od Sanity. Teraz jak szukaliśmy ciśnieniomierza dla dziadków to wybraliśmy model Sanity Senior z żoną. Wygodny wyświetlacz z podświetleniem, pamięć ponad stu pomiarów, mankiet, który nieznacznie uciska rękę przy pompowaniu. Warto też napisać o gwarancji, która tu jest aż pięcioletnia.

2

a jaki masz aparat? bo powiem Ci że miałam to samo a przyczyna była prozaiczna- wina aparatu, miałam taki z ryneczku jakiegoś i okazało się że pokazywał co chciał zwyczajnie, jak w aptece sobie kupiłam diagnosis to się nagle problemy skończyły

1

Mam pytanie skąd mogą się brać duże rozbieżności ciśnienia w krótkich odstępach czasu, ostatnio mierzyłam w przychodni i miała niemal książkowe bo 130/80 a w domu godzinę później wyszło mi 170/120 więc bardzo inne a nie czułam się wcale inaczej... czy takie skoki są normalnie i jak czuje się dobrze to się nimi nie przejmować?


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci