Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

23

Ja się całkowicie zgadzam z moim poprzednikiem... Nic dodać oraz nic ująć...

22

Ja biorę Allegre i muszę przyznać że świetnie się po niej czuję i dolegliwości znikają.


https://drzeweczkaa.sklepna5.pl/

21

Bo w takim przypadku ogólnie trzeba nawilżać śluzówkę, a inhalacjami robi się to najskuteczniej i najszybciej. Dodatkowo, jeśli lekarz jeszcze da inhalowania lek mocniejszy niż sama sól fizjologiczna, to z chorobą można sobie poradzić nawet w kilka dni.

20

Oprócz leku (budixon neb), który lekarz dał nam do stosowania przez 3-4 dni, mamy inhalować małą solą fizjologiczną z kwasem hialuronowym. A gdyby reakcja alergiczna wróciła, to wtedy znów budixon. Jeśli nie ustąpi, to kolejna wizyta u lekarza.

19

U nas sprawdziło się Telfexo. Wcześniej syn łykał różne tabletki i bywało także różnie. Ja kiedyś wzięłam od niego Allertec na noc i jeszcze pół następnego dnia nie mogłam się dobudzić. Podobno idzie się przyzwyczaić do leków, ale mąż ostatnio też połknął Telfexo bo mu jakieś krostki wyskoczyły i nie czuł senności. Ale to jest na receptę, trzeba iść do alergologa i zapytać. Pozdrawiam smile

18

A robiliście takie testy skórne z alergenami wziewnymi i pokarmowymi i testy skórne kontaktowe (związki chemiczne): http://cmp.krakow.pl/poradnia-alergologiczna ?

17

Na alergię to polecam HitaxaFast Suplement bardzo naturalnie działające bez efektów ubocznych. Sama jestem alergikiem także taki lek to dla mnie bardzo duże wybawienie. Lek nie uzależnia jest bardzo bezpieczny polecam.

16

Wszelkie alergie można mieć pod kontrolą jeśli doprowadzimy organizm do równowagi. Zasilanie go dalszą 'chemią' do niczego nie prowadzi. Dobrym i pewnym rozwiązaniem jest tu olej CBD. więcej o nim na  olejkonopny .pl.tl

15

wiwalinka napisał/a:

Moje dziecko nie może stosować tych leków w aerozolach. Dlatego lekarz przepisał mu budixon neb i inhaluje się raz dziennie, kiedy zaczynją się jakieś reakcje alergiczne, a wraz z nimi suchy kaszel, który jest strasznie męczący.

Dzień dobry,

Kaszel jest fizjologicznym odruchem bezwarunkowym, mechanizmem obronnym organizmu, który wspomaga udrażnianie dróg oddechowych. Czynnikami sprzyjającymi powstawaniu kaszlu może być nie tylko przeziębienie, ale także zbyt suche powietrze w pomieszczeniach, nieprawidłowa technika emisji głosu, zanieczyszczenia powietrza, alergiei wiele innych. Długotrwale utrzymujący się kaszel prowadzi do wysuszenia błony śluzowej jamy ustnej i gardła, co w efekcie może powodowć m.in. chrypkę, czy przewlekłe zapalenie gardła. W takiej sytuacji należy przede wszystkim zadbać o odpowiednią ilość płynów, odpowiednią wilgotność powietrza, zadbać o prawidłową emisję głosu. Do nawilżenia błony śluzowej jamy ustnej i gardła polecam również zastosować GeloVox. Podczas ssania tabletki GeloVoxu wytwarza się oryginalny kompleks hydrożelowy zawierający kwas hialuronowy, który tworzy skuteczną powłokę nawilżającą błonę śluzową.

Warto wspomnieć, że nawilżające tabletki do ssania GeloVox są odpowiednie dla dzieci od 6. W przypadku, gdy kaszel utrzymuje się dłuższy czas, zalecam wizytę u lekarza. Po więcej informacji zapraszam na naszą stronę internetową:gelovox.pl/kaszel.

W razie dalszych pytań pozostaję do dyspozycji,
Ekspert marki GeloVox

14

to na alergiczny kaszel mozna ten lek stosować? nam lekarz zapisąl ten budixon neb na astmę, widze ze super to na synka podziałało, chyba wolę leki w tej formie, jakoś szybkciej wg mnie dziąją

13

Moje dziecko nie może stosować tych leków w aerozolach. Dlatego lekarz przepisał mu budixon neb i inhaluje się raz dziennie, kiedy zaczynją się jakieś reakcje alergiczne, a wraz z nimi suchy kaszel, który jest strasznie męczący.

12

Takich leków jest bardzo wiele, ale każdy powinien je dopasować pod siebie. Ponieważ na jedną osobę bedą działały o wiele lepiej jedne leki, na drugą inne.
Z tych popularnych środków dostepnych w aptekach polecam:
Alerdes
Aleric
Allertec
Allerzina
Allegra

Zresztą zerknij sobie do Cefarmu: https://www.cefarm24.pl/alergia.html  - Znajduje się tam cały przekrój takich środków.

11

O oleju z czarnuszki nie słyszałam, ja biorę hitaxę fast, teraz pyli sporo drzew i u mnie zaraz jest cieknący katar i załzawione oczy, żyć nie umierać wink ale z dobrymi lekami nie jest tak źle

10

Tej Olej z czarnuszki wygląda ok. Właśnie przeglądam produkty w tym sklepie zdrowesuplementy.pl i znalazłam kilka fajnych suplementów i ceny świetne

9

bibitka napisał/a:

Wiesz co moja babcia zawsze mówiła, że najlepsze na alergię jest Olej z czarnuszki. Mój mąż jest strasznym alergikiem także kupiłam mu właśnie z polecenia babci ten olej na zdrowesuplementy.pl. Pije regularnie i już nie pamiętam kiedy skarżył sie na alergię

Ja też tam kupuję ten olej i pomaga bardzo smile babcie mają zawsze racje w takich sprawach hehe smile trzeba zażywać regularnie suplementy i dbać o siebie, niż potem być zmuszonym do brania jakichś leków.


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci