Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

1

Witam,
To jest nietypowe ogłoszenie o charakterze społecznym.  Zakładam, że nikt nie poczuje się nim urażony – choć to może temat odrobinę odbiegający od zagadnień forum.
Otóż fundacja Training Projects, w ramach której działam proponuje liderom charytatywnym  udział w całkowicie bezpłatnej Akademii Innowatora i Strategia NGO. To program doradczy dla organizacji sportowych, turystycznych, prozdrowotnych, ekologicznych, edukacyjnych, charytatywnych, ruchów miejskich itp. – wszystkich, którzy aktywizują się wolontariacko. Wszystkie szkolenia finansuje nasza fundacja.  Na tej stronie więcej informacji : Symulacje.edu.pl/ngo
Zapraszamy,
Rafal
PS. Nie odbierajcie prosze powyższego wpisu jako komercyjnego marketingu – chodzi o niedochodowy projekt dla wolontariuszy i działaczy społecznych.


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci