Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

7

Zmianę wyglądu zacznij od dobrej i codziennej pielęgnacji, stosuj sprawdzone kosmetyki i zdrowo się odżywiaj bo to naprawdę podstawowa kwestia. Możesz liczyć na pomoc i porady z naszej strony, zobacz na Herbia.pl

6

Zmarszczki coraz bardziej uświadamiają nam, że nasze ciało się zużywa. Jak zewnątrz tak zaczynamy wyglądać to co się dzieje w środku naszego organizmu. Nawet nie chce za bardzo rozmyślać. Oczywiście na rynku mnóstwo "cudownych" środków. Ja do dbania o skórę  podchodzę w taki sposób jak do jedzenie.  Czyli  jedzenie - zdrowa żywność, mniej tłuszczów, mniej cukrów, więcej owoców, więcej ruchu, czasami wieczorkiem lampka koniaczku smile ( tak lekarz zalecił). A do skóry? Izraelska Cleaderma DCB z minerałami Morza Martwego z której jestem bardzo zadowolony.

5

Czy będziesz używała kremu za 300 złotych czy za 50 a może wcale nie będziesz używała kremu, to i tak zmarszczki nawet te najdrobniejsze, prędzej czy później wyjdą. Starość i oznaki wieku nikogo nie omijają.

4

Jeżeli chodzi o pielęgnację skóry czy pozbycie się zmarszczek, to warto przede wszystkim bazować na kosmetykach jak najlepszej jakości bo od tego wiele zależy, oczywiście mowa o kosmetykach w 100% naturalnych.

3

te kremy z vichy są całkiem niezłe, gdybyś szukała innych to znalazłam fajny ranking kremów: http://pieknojestwtobie.com/top-10-najl … obry-krem/

2

Najważniejsze byś Ty się dobrze czuła smile Jeśli z powodu dojrzałej cery masz kompleksy to jasne, warto o nią szczególnie zadbać. Ten krem o którym wspominasz  będze w sam raz, tutaj masz pełen opis: http://www.vichy.pl/produkty-przeciw-oz … 2791.aspx.  Życzę powodzenia w podbojach miłosnych smile

1

Cześć, co polecicie w pielęgnacji przeciw zmarszczkom? nuit jest ok? Chyba ich kosmetyki są skuteczne, sporo je reklamują w telewizji. Co o tym myślicie? Umawiam się z mężczyzną, to nowy partner od 10 lat, po śmierci męża, chciałabym dla niego lepiej wyglądać, dbać o siebie.


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci