Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

9

Mi znajomy polecali Domowy Detoks. Leczył się tam z alkoholizmu jego ojciec. Mamy w rodzinie problem z uzależnionym bratem i też szukamy najlepszego miejsca. Podobno prowadzą tam skuteczną psychoterapię.

8

Terapia uzależnień alkoholowych Piotrków Trybunalski, bardzo skuteczna. Mój tata nie pije od dwóch lat . Tutaj masz namiary na ośrodek http://twoja-przystan.pl/leczenie-uzale … ybunalski/

7

Byłam w Ośrodku Koninki w Porębie Wielkiej. Profesjonalna opieka psychologów i terapeutów to dla osoby uzależnionej bezcenna pomoc. Właśnie to mi pomogło, to trwało, ale się udało.

6

To straszne, jak wiele kobiet musi się zmagać z alkoholizmem męża... Ja niestety tez należałam do tej grupy. Mój mąż odbył terapie w Koszalinie w ośrodku Wsparcie. Musze przyznać, że jestem pod wrażeniem jego zmiany. Widzę, jak wiele zrozumiał i jak zmienił sposób patrzenia na świat. Więc jeśli szukacie dobrego ośrodka, to ten mogę gorąco polecić.

5

W Ściejowicach leczył się mój mąż. Alkoholik jakich mało... codziennie pijany, czasem tracił przytomność. Wiele z Was z pewnością się zapyta, dlaczego nie odeszłam, dlaczego zostałam... Bo kocham... Pomimo jego uzależnienia nadal był dobrym mężczyzną i wspaniałym mężem... Przyznam, że nieraz miałam już takie myśli... ale zawsze pozostawałam wierna i u jego boku. Nigdy nie pochwalałam jego nałogu, ale cóż... Bardzo chciałam mu pomóc wyjść z tego... W końcu udało mi się namówić go na leczenie po tylu latach. Odwyk, terapia w Wiosennej i odzyskałam na nowo męża. Fakt było mu ciężko, każdy to widział, ale jednak chciał i nie pił.

4

godnym polecenia ośrodkiem odwykowym jest również OAZA z miejscowości Choceń. Profesjonalna kadra, dyskrecja, wysoka skuteczność leczenia, obejmują również terapią osoby współuzależnione bo przy alkoholizmie i innych uzależnieniach to często idzie w parzę.

3

Ośrodek leczenia uzależnień Wiosenna w Ściejowicach jest dobrym i skutecznym ośrodkiem. Sama tam się leczyłam z lekomanii. Ale leczą wszystkie podstawowe uzależnienia jak alkoholizm,narkomania, lekomania czy hazard. Nie było łatwo, jak każde takie leczenie (szczególnie źle wspominam odwyk), ale dałam radę. Miałam dla kogo - to się liczyło przede wszystkim. W ośrodku pokoje, spokój, okolica równie sprzyjająca. Jest wiele takich ośrodków, ale jak moja rodzina szukała ośrodka dla mnie to ten był chyba najtańszy. Mieliśmy też dość blisko, więc wybór padł. Nigdy nikt z nas nie żałował bo dość szybko wyszłam. Teraz mam kontrolę nad tym co biorę, sprawdzam zawsze co za leki. Ale to tylko w sytuacjach bez wyjścia, inaczej omijam leki.

2

Ja znam tylko jeden pod Krakowem w Ściejowicach - Wiosenna. Bardzo dobry, prywatny i prowadzony przez osoby z własnymi doświadczeniami. Takie ośrodki są najlepsze bo ktoś kto nam pomaga doskonale wie przez co przechodzimy i jest w stanie zrozumieć pewne zachowania. To oczywiście nie zwalnia i pozwala na złamanie abstynencji...Konkretnie i skutecznie. Sam ośrodek ma bardzo fajne warunki pobytu, ma kontrole i profesjonalną kadrę. Myślę że warto.

1

Witam serdecznie.
Zwracam się do Was z pytaniem o godny polecenia ośrodek leczenia uzależnień w naszym kraju. Poszukuje ośrodka stacjonarnego i prywatnego, gdyż na nfz są straszne kolejki, a powiedziałabym że terapia i leczenie jest potrzebne jakby na teraz. Chodzi o leczenie alkoholizmu. Znalazłam parę ośrodków między innymi Wiosenną w Ściejowicach, która wydaje się najbardziej wiarygodna, ale wolałabym jednak poczytać opinie osób, które miały styczność z takimi ośrodkami, gdzie ktoś z ich otoczenia się leczył.
Proszę o pomoc.
Dziękuje.
Karolina.


Powered by : Punbb