Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

50

Niestety ale trzeba tutaj liczyć się z faktem, że wiele leków przeciwbólowych ma działanie uzależniające. Tak wiec dobrze jest się zastanowić zanim zdecydujemy się na ich przyjmowanie. Powinno sie je przyjmować jedynie jeśli nic już nie pomaga a na co dzien ich unikać ( niestety ale Polacy są lekomanami i wielu z nich ich nadużywa....) Sugeruję zastanowić się nad bardziej naturalnymi środkami. Poczytajcie sobie o olejku konopnym cbd Olejek ten wykazuje działanie: przeciwnowotworowe, przeciwpsychotyczne, antydepresyjne, tymulujące wzrost kości, przeciwbakteryjne, oraz wykazuje też umiarkowane działanie przeciwgrzybicze i przeciwbólowe Nie uzależnia.

Podobne działanie przeciwbólowe wykazuje również herbata konopna:
https://konopnysklep.com.pl/zywnosc/her … d-40g.html

Można kupić tutaj.

49

Ja wyznaczam sobie dni płodne za pomocą afrodyty, czyli testera owulacji ze śliny i wiem kiedy mniej więcej wypadnie mój okres. Wcześniej biorę tabletki rozkurczowe i już tak mnie nie boli jak jest krwawienie. Afrodytę kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.

48

Katonal.

47

Ja zawsze przykładałam butelkę z ciepłą wodą i brałam jakieś tabletki, które mama mi przyniosła z apteki, bo tam pracuje. A teraz mieszkam sama i zmieniałam tabletki na gardan i one są chyba nawet lepszych od tych od mamy.

46

Ja wybrałam się na terapię osteopatyczną i to pomogło, Wam też polecam a nie jakieś lekki czy inne takie. Byłam w Rzeszowie u Pana Bogusława Mazura - świetny specjalista.

45

Ja mam taki sprawdzony sposób, wyznaczam swoje dni płodne za pomocą testera owulacji ze śliny afrodyta i mniej więcej wiem kiedy będę miała okres, wówczas wcześniej biorę tabletki rozkurczowe i w dni krwawienia nie boli mnie tak bardzo.

44

Mi lekarz przepisał luteine w takim przypadku

43

Ja co prawda nie mam zbyt czesto bolesnych miesiączek, ale czasem sie zdarzają, wtedy pmagają mi specjalne ćwiczenia które pomagają mi się uporać z bólami brzucha. DO tego czasem bardzo pomocny jest trmofor, działa na mnie bardzo kojąco. Kiedy ból jest tak silny z naturane sposoby sobie nie radza biorę tabletkę gardan, radzi sobie nawet z dużym bólem.

42

Ja mam taki sprawdzony sposób, na bóle menstruacyjne. Zapobiegam im jeszcze jak nadejdą, a z racji tego, że mam nieregularne cykle to pomaga mi w tym tester owulacji ze śliny afrodyta. Wyznaczam sobie nim dni płodne i wiem kiedy mniej więcej nadejdzie okres, jeszcze mnie to nie zmyliło. Tester kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.

41

Kocyk i termofor, do tego tabletka pzeciwbólowa i sen. Zauważyłam tez, że im jestem aktywniejsza, tym miesiączki są później mniej dotkliwe.

40

Na mnie niestety tylko silne leki rozkurczajace dzialają, żaden z tych waszych sposobów sie nie sprawdza
https://ratanland.pl/krzesla-drewniane- … cyjne.html

39

Masaż podbrzusza to mnie tylko bardziej denerwuje niż pomaga. Nie wiem jak Wy dziewczyny, ale u mnie to nie wchodzi smile

38

Mi moja ginekolog polecała na kilka dni przed terminem zacząć brać potas w tabletkach, który ma działanie rozkurczowe. Każda z nas zwykle ma jakieś objawy na kilka dni przed, które jej sygnalizują, że zbliża się czas kolejnego okresu, więc raczej nietrudno będzie to wyłapać, w którym momencie zacząć brać ten potas. Robię tak od jakiegoś czasu i faktycznie pomaga, teraz rzadko biorę jakiekolwiek leki przeciwbólowe w trakcie.

37

Asia, OVARIN  bierzesz?  Po jakim czasie widziałas jakąs poprawę ? Ja zaczełam brać tydzień temu- strasznie pogorszyła mi się cera, nie moge schudnąć a przytyłam bardzo i zaczeły mi się pojawiac włosy na twarzy. w dodatu te sraszne miesiaczki - z tego bólu jestem nie do zycia. Lekarz i powiedzial że to może być  pcos włąśnie i przepisał OVARIN,  jestem przerażona ale mówił że to bardz dobrze dziala

36

ja to bym już nie chciała wrócić do czasu, kiedy męczyłam się z objawami pms; to była masakra; żadne przeciwbólowe nie pomagały; dopiero jak zdecydowałam się na tabletki antykoncepcyjne, to że tak powiem wróciłam do normalności; sam okres trwa krócej i wygląd skóry też się poprawił; dla mnie to była naprawdę dobra decyzja; nie tylko jestem zabezpieczona przed ciążą ale i mogę normalnie funkcjonować;


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci