Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

52

Jak ręką odjął minęły mi takie dolegliwości odkąd biorę vibin.

51

Mnie nie pomagało nic kompletnie.Dopiero jak poszłam do swojego ginekologa po antykoncepcję , wzięłam belarę to bóle zaczęły zanikać.Dodatkowo pozbyłam się trądziku a moje miesiączki nie są już tak okropnie długie. wiem ze to jest teraz krwawienie z odstawienia ale róznica jest kolosalna.

50

49

Ja wyznaczam sobie dni płodne za pomocą afrodyty, czyli testera owulacji ze śliny i wiem kiedy mniej więcej wypadnie mój okres. Wcześniej biorę tabletki rozkurczowe i już tak mnie nie boli jak jest krwawienie. Afrodytę kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.

48

Katonal.

47

Ja zawsze przykładałam butelkę z ciepłą wodą i brałam jakieś tabletki, które mama mi przyniosła z apteki, bo tam pracuje. A teraz mieszkam sama i zmieniałam tabletki na gardan i one są chyba nawet lepszych od tych od mamy.

46

Ja wybrałam się na terapię osteopatyczną i to pomogło, Wam też polecam a nie jakieś lekki czy inne takie. Byłam w Rzeszowie u Pana Bogusława Mazura - świetny specjalista.

45

Ja mam taki sprawdzony sposób, wyznaczam swoje dni płodne za pomocą testera owulacji ze śliny afrodyta i mniej więcej wiem kiedy będę miała okres, wówczas wcześniej biorę tabletki rozkurczowe i w dni krwawienia nie boli mnie tak bardzo.

44

Mi lekarz przepisał luteine w takim przypadku

43

Ja co prawda nie mam zbyt czesto bolesnych miesiączek, ale czasem sie zdarzają, wtedy pmagają mi specjalne ćwiczenia które pomagają mi się uporać z bólami brzucha. DO tego czasem bardzo pomocny jest trmofor, działa na mnie bardzo kojąco. Kiedy ból jest tak silny z naturane sposoby sobie nie radza biorę tabletkę gardan, radzi sobie nawet z dużym bólem.

42

Ja mam taki sprawdzony sposób, na bóle menstruacyjne. Zapobiegam im jeszcze jak nadejdą, a z racji tego, że mam nieregularne cykle to pomaga mi w tym tester owulacji ze śliny afrodyta. Wyznaczam sobie nim dni płodne i wiem kiedy mniej więcej nadejdzie okres, jeszcze mnie to nie zmyliło. Tester kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.

41

Kocyk i termofor, do tego tabletka pzeciwbólowa i sen. Zauważyłam tez, że im jestem aktywniejsza, tym miesiączki są później mniej dotkliwe.

40

39

Masaż podbrzusza to mnie tylko bardziej denerwuje niż pomaga. Nie wiem jak Wy dziewczyny, ale u mnie to nie wchodzi smile

38

Mi moja ginekolog polecała na kilka dni przed terminem zacząć brać potas w tabletkach, który ma działanie rozkurczowe. Każda z nas zwykle ma jakieś objawy na kilka dni przed, które jej sygnalizują, że zbliża się czas kolejnego okresu, więc raczej nietrudno będzie to wyłapać, w którym momencie zacząć brać ten potas. Robię tak od jakiegoś czasu i faktycznie pomaga, teraz rzadko biorę jakiekolwiek leki przeciwbólowe w trakcie.


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci