Ja kupuje na zdrowienaplus,com i bardzo jestem zadowolona!!!
Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.
Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.
Zdrowie Forum - porady medyczne dla kobiet » Forum kosmetyczne » Gdzie kupujecie kosmetyki w necie ? » Dodaj nową odpowiedź
Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.
Ja kupuje na zdrowienaplus,com i bardzo jestem zadowolona!!!
od jakiegoś czasu kupuję tylko i wyłącznie kosmetyki w drogerii/aptece online. Dość czesto zamawiam mój ukochany balsam do ciała i twarzy cetaphil md dermoprotektor, używam namiętnie przez moją trudna dolegliwość - azs i lubię go mieć po prostu na zapas,bo dzięki niemu moja skóra, jest ładna i gładka i nie swędzi.
Od jakiegoś czasu szukam jakichś nowych witryn w tym temacie. Wasze oferty wyglądają interesująco.
ja tam wolę kupić dobrej jakości kosmetyki niż byle co żeby nie podrażniło mi cery. Jeśli chodzi o włosy to kosmetyki zamawiam na finefactory.pl w sklepie typów fryzjerskim a do twarzy tez kupuję dobrej jakości kremy czy tez fluidy.
Ja kupuje na allegro albo na aliexpress tylko że z aliexpress idzie nawet miesiąc. Ale fajne kosmetyki mają... szczególnie koreańskie kosmetyki szczególnie polecam
Ja kupuję tutaj http://www.swiatnasion.pl/ . Cenię sobie naturalne składniki, a tutaj mają w bardzo dobrej cenie Teraz na przykład używam balsamu z ekstraktem z róży damasceńskiej i bardzo sobie chwalę
Polecam nasz marokosklep. com, w którym możecie kupić kosmetyki pochodzące z Maroka. Przeznaczone są do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów np. olejki, kremy, balsamy czy mydła. Warto dodać także, że jesteśmy największym importerem oleju arganowego w Polsce.
ja ostatnio online zamówiłam krem remescar na cienie i worki pod oczami. Krem jest naprawdę rewelacyjny i co najważniejsze bardzo wydajny, ja go dodatkowo nabyłam w dobrej cenie.
jak pierwszy raz chciałam kupić kosmetyki naturalne benton to myślałam że uda mi się to zrobić w sklepie stacjonarnym, ale niestety.... potem już po prostu wpisałam w google i poszukałam sklepu który zajmuje się dystrybucją tych kosmetyków w Polsce
ja się właśnie zastanawiam czy to wszystko co piszą o kosmetykach anturalnych to jest prawda? gdzieś ostatnio czytałam o firmie benton ponoć ich kosmetyki mają w składzie śluz ślimaka? testowała któraś z was i może coś więcej powiedzieć?
ostatnio sporo trąbią w tv i na blogach kosmetycznych o tych kosmetych naturalnych więc trochę się porozglądałam i połasiłam się na kilka podstawowych kosmetyków typu krem, balsam, czy płyn micelarny i zamówiłam ze skin79 paczkę, czekam właśnie na dostawę:)
Dosyć często zamawiam kosmetyki w sklepach online, głównie z racji niższej ceny i szerokiego wyboru jakiego nie doświadczymy w sklepach stacjonarnych, poza tym zakupy internetowe to olbrzymia wygoda
Ja swoje kosmetyki ostatnio kupuję tylko przez internet z dwóch powodów - tam zawsze jest taniej, niż w stacjonarnej drogerii, a poza tym nie mam czasu chodzić do sklepu, zastanawiać się, czy będzie tam odpowiedni odcień podkładu czy rzadko spotykany balsam z Rosji Na stronie https://makeup.pl co jakiś czas składam zamówienie i już następnego dnia paczka jest u mnie. A przesyłka jest za darmo! Nigdzie indziej nie widziałam darmowej przesyłki, a to naprawdę niezły chwyt marketingowy i na stałe przyciąga klientów. Ja już zostałam ich wierną fanką
Jeśli chodzi o kupowanie kosmetyków w internecie, fajną opcją jest skorzystanie ze strony Picodi. Wchodzicie i poprzez odpowiedni link macie rabaty, często -10%, - 30%.
Kosmetyki warto kupować w aptekach internetowych, gdyż oferują produkty z ograniczoną ilością parabenów, substancji zapachowych czy sztucznych barwników. Pracujący w nich farmaceuci, mają wiedzę, która pozwala postawić diagnozę, a potem wybrać właściwy produkt.
Zdrowie Forum - porady medyczne dla kobiet » Forum kosmetyczne » Gdzie kupujecie kosmetyki w necie ? » Dodaj nową odpowiedź