Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

2

Cześć. I jak Ci poszło? Ja też mam torbiel, też dostałam provere i też czekam (8. dzień po odstawieniu). .I takie ciągnięcie aż do nogi całej jednej strony brzucha towarzyszyło mi już zanim dowiedziałam się o torbieli.

1

Witam,lekarz przepisał mi lek Provera,mam na jajniku 8cm cystę. Jestem 3 dzien po odstawieniu leku i czekam na miesiączkę. Od pierwszego dnia odstawienia,odczuwam ból w podbrzuszu,który ciągnie się aż do nogi,w nocy mam problemy z zmianą pozycji,bo tak boli. Moje pytanie brzmi,czy jest to normalne,że tak boli po odstawieniu,czy powinnam zacząć się martwić .


Powered by : Punbb