Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

5

Ja założyłam levosert po porodzie ze względu na wygodę oraz fakt, że można przy tej wkładce karmic piersią bez obaw, że hormony będą w mleku smile

4

dla osób mających wątpliwości - szczegółów można dowiedzieć się zaglądając na nasza stronę lub telefonicznie pod numerem 61 862 20 25:)
Pozdrawiamy,
Zespół Kliniki Promienistej w Poznaniu

3

Również jestem zadowolona. Przeszłam z plastrów właśnie na levosert i jest to dla mnie o wiele wygodniejsza metoda

2

Mam levosert od roku. Jak dla mnie to najlepsza metoda antykoncepcji smile

1

Levosert - wewnątrzmaciczny środek antykoncepcyjny, system terapeutyczny z progestagenem. Mechanizm działania systemu terapeutycznego domacicznego zawierającego lewonorgestrel opiera się głównie na działaniu hormonalnym, co powoduje następujące zmiany: zapobieganie wzrostowi endometrium, zagęszczenie śluzu szyjkowego zapobiega przedostawaniu się plemników przez kanał szyjki macicy, zahamowanie owulacji u niektórych kobiet. Fizyczna obecność systemu w macicy może również wywierać niewielki wpływ na działanie antykoncepcyjne. Po założeniu systemu zgodnie z instrukcją preparat wykazuje nieskuteczność antykoncepcyjną wynoszącą ok. 0,19% na rok. System terapeutyczny domaciczny zawierający lewonorgestrel może być szczególnie skuteczny jako środek antykoncepcyjny u pacjentek z nadmiernym krwawieniem miesiączkowym i może być stosowany w leczeniu idiopatycznych nadmiernych krwawień miesiączkowych. Po 3 mies. stosowania u kobiet z nadmiernym krwawieniem miesiączkowym nasilenie krwawienia zmniejsza się o 88%. W przypadku krwawień wywoływanych przez włókniaki podśluzówkowe skuteczność może być mniejsza. Zmniejszone krwawienie przyczynia się do wzrostu poziomu hemoglobiny we krwi u pacjentek, u których występują nadmierne krwawienia miesiączkowe.

Więcej informacji na stronie Kliniki Promienistej.
Pozdrawiamy,
Zespół Kliniki Promienistej w Poznaniu


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci