Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

52

cześć,
ja przed staraniem się o dziecko postanowiłam skorzystać z zabiegu epilacji. Wybrałam nowoczesną  metodą - usuwanie włosków za pomocą urządzenia Epilab, dzięki depilacji nie muszę się golić, czuje się świeżo i jestem zawsze odpowiednio przygotowana:) polecam! takie rozwiązanie doskonale się przyda w czasie ciąży

51

Ja też brałam mama dha premiumplus właśnie z zalecenia lekarza, powiedział, że to przygotuje lepeiej moj organizm do ciazy no i zalecil tez zmiane diety Nie tylko dla mnie ale tez dla męża. Witaminy biorę cały czas a teraz karmię już piersią, one są bardzo uniwersalne i można je brać prze, w trakcie i po

50

nie wiem czy wiesz, ale mama dha premium plus jest rekomendowany przez PTG, każda mama powinna to wiedzieć, żeby w razie dokonywania wyboru wybierać te suplemnety które są rekomendowane i niezbędne do rozwoju dziecka.

49

Ja też brałam mama dha premium bo lekarz powiedział mi żeby brać coś przed ciążą bo to lepiej przygotuje mój organizm i uzupełni ewnetualne niedobory. U mnie się sprawdziły brałam 3 miesiące prze rozpoczęciem starań. Ptem udało nam się zajść w ciążę po 4 miesiącach i łykałam je już przez całe 9 miesięcy i wszytsko było ok.

48

odpowiednia dieta to moim zdaniem podstawa, uzupełnianie witamin jak najbardziej też bo dziecko jak sie rozwija to potrzebuje witamin, których w naturalny sposób czasami nie jesteśmy w stanie przyswoić, ważny jest kwas foliowy, kwasy omega, witamina D, magnez, ja te wszystkei skłądniki miałam w 1 tabletce mama dha premium + i synek urodził sie zdrowy, dostał 10 na 10.

47

sylwia12 napisał/a:

Podczas planowania ciąży też warto się zainteresować witaminami które są niezbędne podczas rozwoju dziecka. Bardzo polecane przez lekarzy jest suplement mamaDHA, który zawiera wszystkie potrzebne składniki i witaminy do prawidłowego rozwoju.

mamaDHA u mnie również się sprawdziło, ten suplement brałam podczas ciąży z poleceni lekarza. Suplement polecany przez większość mam.

46

Podczas planowania ciąży też warto się zainteresować witaminami które są niezbędne podczas rozwoju dziecka. Bardzo polecane przez lekarzy jest suplement mamaDHA, który zawiera wszystkie potrzebne składniki i witaminy do prawidłowego rozwoju.

45

ciastka85- suplement trzeba wybrać madrze, lepej unikać przeładowanych wszystkim co leci, ze cała układ okresowy pierwiastów sie mieści, PTG mówi o 5 składnikach które trzeba dostarczać soebie w ciąży, czyli kwas foliowy, dha, witamina d3, magnez i jod, ważne są też oczywiscie ilości, ja brałam mama dha przed i w trakcie ciązy, tą wersję premium i wyniki miałam bardzo odbrze, czulam się ok i widziałąm ze maluszek ma wszystko czego potrzebuje

44

A mi się wydaje, że lepiej pogadać o tym ze swoim ginekologiem.

43

Warto rozeznać się w tym temacie w Sieci. Z całą pewnością coś się tam znajdzie smile

42

U mnie póki co kwas foliowy i rozważam jeszcze suplementację jakichś witamin. Zastanawiam się tez, czy w przypadku niedoczynności tarczycy dobrze jest się udac na konsultację przez staraniami?

41

Doskonale rozumiem i bardzo popieram Twoje założenia. Gratuluję ogromnej świadomości. Szkoda, że mało kto możesz się nią w dzisiejszych czasach pochwalić.

Zatem jeśli chcesz zaplanować ciąże musisz konsultować się ze swoim lekarzem. Dodatkowo możesz również skorzystać z możliwości gwarantowanych przez lekarzpomaga.pl jeśli znajdziesz chwilkę oczywiście.

40

warto czytać blogi parentingowe i np. dowiedzieć się jak karmić noworodka

39

Sylwia, ja tez biore oczywiscie caly czas foliowy. Niestety u mnie nic to nie zmienilo...
Celina, no tak to jest. Idziesz do lekarzy i każdy z nich omija kluczowy problem. Super, że w końcu się udało. Dobry lekarz.

38

Doktor Jankowski sprawdził mi drożność jajników i okazało się, że tu jest problem. Byłam u kuuupy lekarzy i jakoś nikt nigdy nawet tego nie sprawdził. Masakra hmm


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci