Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

27

Przede wszystkim Zdrowe odżywianie i aloes od LR zdrowienaplus,com!

26

Przede wszystkim najważniejsza jest mądra i zróżnicowana dieta, następnie motywacja. Nie ważne, że chudniesz wolniej niz inni ważne że działasz w tą stronę. Rozliczenie nastąpi dopiero przy efekcie końcowym. Trzecia rzecz to silna wola...wiadomo, że czasem chciałoby się rzucić to wszystko w diabli i zjeść czekoladę czy wielką pizze, ok można sobie pozwolić raz na jakiś czas na małą nagrodę ale pamiętajmy o głównym celu. Żeby przyspieszyć cały proces redukcji wagi warto pomyśleć np o Sibutraminie 20mg. Jest to lek, który który przyspieszy cały ten proces, a jednocześnie da dużego kopa energii potrzebnej do dalszego działania. Osobiście mogę zaproponować Gosię, która odpowie Ci ewentualnie na wszelkie pytania, wytłumaczy czy doradzi (kom:733 405 371). 3maj się i powodzenia

25

Dokładnie tak Slimunox pozwala na szybszy spadek wagi ale również trzeba pamiętać o diecie i ćwiczeniach.A głodówka wcale nie jest zła pod warunkiem że stosuje się ją dzień lub dwa kiedy chce się oczyścić organizm z toksyn.

24

Jak dla mnie to jeżeli chodzi o rezultat odchudzanie, to Slimunox jest po prostu rewelacyjny. Stosowałam go przez 4 miesiące i waga spadła o 15 kg

23

Ja nie wyobrażam sobie odchudzania bez wspomagania suplementem.Stosowałam Slimunox i to właśnie dzięki temu suplementowi i diecie udało mi się tak dużo schudnąć.Teraz dopiero widzę różnicę między odchudzaniem z suplementem a bez niego.Szkoda że wcześniej byłam tak uparta i nie chciałam wierzyć w działanie suplementów.

22

Kupują Foreverslim podeszłam do tego w formie eksperymentu jak się uda to fajnie a jak nie to mówi się trudno.Ale wcale się nie rozczarowałam bo te tabletki wspaniale wspomagają odchudzanie.Szkoda że tak późno na nie trafiłam

21

Foreverslim to nie dieta, tylko tabletki, ale fakt faktem systematycznie wszystko robić i pilnować zasad kuracji, bo w przeciwnym wypadku wyjdą z tego tylko problemy. Najważniejsze moim zdaniem jest zmienianie stylu życia, bo tylko wtedy tabletki dadzą najlepsze efekty.

20

Dużo ruchu i dieta żadna filozofia

19

W moim przypadku zastosowanie Slimunox miało konkretny wymiar - 14 kg mniej na wadze 3 rozmiary mniej w ubraniach... Jedyny minus tego wszystkiego, z punktu widzenia męża, to potrzeba całkowitej wymiany moich rzeczy w garderobie..

18

Na forum było dużo podobnych wątków, wystarczy poszukać i poczytać aby wiedzieć jak skutecznie radzić sobie z otyłością. Na początek polecam dietę i ruch, dopiero potem dojdą odpowiednie suplementy.

17

Slimunox to pierwsze tabletki jakie biorę.I jestem zaskoczona ich skutecznością.Miałam szczęście bo pierwsze tabletki i od razu trafiłam.U mnie w każdym tygodniu waga spada o 1,5 kg.Jeszcze miesiąc i kończę kurację.

16

serdecznie zapraszamy na stronę Kliniki Promienistej po więcej informacji! dużo nowych treści i ciekawej wiedzy smile

Pozdrawiamy,
Zespół Kliniki Promienistej w Poznaniu

15

Ja zdecydowanie polecam Slimunox.Wybrałam go ze względu na bardzo dużo pozytywnych opinii.I jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru.Schudłam efektu jo-jo nie ma.Więc czego chcięć więcej.

14

Na pomoc otyłym osobom mogą przyjść różnego rodzaju zabiegi - zawsze to jakaś zachęta do dalszych starań, kiedy się zobaczy efekty. Ja słyszałam, że świetne efekty daje zabieg ReduStim - zakłada się taki specjalny kombinezon, który ma wpłynąć na tkankę tłuszczową na całym ciele. Takie zabiegi robią w Vici Clinic na ul. św. Sebastiana w Krakowie - same dobre opinie są o nich w Internecie, czy ktoś już był u nich? Chyba się wybiorę, bo teraz mają duże letnie promocje.

13

dla osób chcących poszerzyć swoją wiedzę zapraszamy na nasza stronę lub telefonicznie pod numerem 61 862 20 25:)
Pozdrawiamy,
Zespół Kliniki Promienistej w Poznaniu


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci