Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

45

Ciężkie nogi to niestety prawdopodobnie objaw słabego krążenia. No i stanie cały dzień w pracy też na pewno nie pomaga... Ale myślę, że możesz spróbować tabletek maxi3vena, które wzmacniają naczynia krwionośne, a do tego poprawiają krążenie. Jest szansa, że uczucie ciężkości nóg minie.

44

A po jakim czasie ta maxi3vena zaczeła działac? Sama mam stojącą prace i czuje, że jest coraz gorzej nogi puchną i sa coraz bardziej obolale, robię oklady czasem je masuje, ale to nic nie daje, więc chce wreszcie spróboiwać czegos skutecznego

43

Masz tak jak ja kiedyś, w pracy głównie siedzę, nie licząc wyjść do kuchni czy łazienki. Byłam  z tym u lekarza i powiedział, że to problem z krążaniem krwi, zalecił mi branie tabletek maxi3vena. Biorę już trzeci miesiąc i widzę poprwę więc dalej będę je brać. Do tego te tabletki zapobiegają wystąpieniu żylaków w przyszłości.

42

Uczucie ciężkuch nóg zwykle jest spowodowane słabym krążeniem. Słabe krążenie może właśnie wynikać z tego, że długo siedzimy w pracy. Ja staram się jak najczęściej wychodzić z domu i choćby spacerować. Ale też łykam co jakiś czas tabletki na lepsze krążenie maxi3vena.

41

Akurat mi specjalista polecił maxi3venę wink Tzn. powiedział, że w moim przypadku tu nie trzeba jakiegoś zaawansowanego leczenia, tylko muszę zmienić dietę, a do tego brać te tabletki, co sprawi, że krążenie wróci do normy, a mi łatwiej będzie uniknac np. żylaków w przyszłości.

40

Dziewczyny nie ma co tracic czasu ani pieniedzy na rozne masci czy tabletki. Poprostu udajcie sie do specjalisty ktory zajmie sie waszym problemem. Wizyta u flebologa załatwi sprawe i pozwoli zdiagnozować problem i go wyleczyć. Flebolog przeprowadzi pełną diagnostykę a nastepnie wprowadzi leczenie. Mi pomogli w Klinice Flebologii, profesjonalna klinika ktora oferuje bezpieczne i bezinwazyjne metody leczenia.

39

Takie właśnie ciężkie nogi miałam niemal codziennie po całym dniu siedzącej pracy, wiem, że wtedy układ krążenia nie pracuje jak powinien, teraz w pracy częściej robię przerwy i codziennie łykam jedna kapsułkę maxi3vena. Już widzę sporą poprawę no i też nogi mi nie puchną, bo często i to tez mi się zdarzało.

38

37

moja mama ma żylaki i to nic przyjemnego, bo ani nie wyglądają ładnie, ani nie prowadzą do niczego dobrego. mama jest księgową i w dodatku ma słabe krążenie, a ja mam podobne zajęci i z krążeniem też podobny temat wink ale staram się regularnie ćwiczyć, czego mama nie robiła, no i łykam co jakiś czas tabletki maxi3vena, które poprawiają krążenie i i zapobiegają zastojom krwi w żyłach.

36

35

U mnie od ciężkich nóg się zaczęło potem na nogach pojawiły mi się żylaki, czułam się z tym strasznie. Nogi bolały coraz częściej, smarowałam maściami, brałam tabletki, ale żeby to dawało jakiś szałowy efekt to nie powiem. W końcu się zdecydowałam na pójście do flebologa. Byłam w Klinice Flebologii, zrobiono mi usg doppler i lekarz zaproponował laseroterapię. Niedługo mam zabieg i nie mogę się doczekać aż się pozbędę tych żylaków w końcu. Wiem, jak to wszytko ma wyglądać ale też można sobie znaleźć ich kanał na yt i tam mają sporo filmików na temat zabiegów różnych

34

Widziałam że w składzie tych tabletek maxi3vena jet ruszczyk, czytałam że to od dawna znana roślina którą już wieki temu stosowano na problemy żylne, chyba muszę spróbować. Bo już i maści z kasztanowcem używałam, różne tabletki łykałam a nogi jk były ciężkie tak dalej są

33

Żyjemy w takim świecie, że ciężkie nogi po pracy to coraz powszechniejszy problem. A jeszcze jak ktoś ma, jak ja, że do pracy przed komputerem dochodzi słabe krążenie, to już w ogóle nie jest dobrze... Ale ja staram się walczyć z takimi historiami przez dawkę ruchu i zażywanie tabletek maxi3vena.

32

u mnie pomógł magnez smile

31

tak się dzieje przy podwyższonym współczynniku reumatoidalnego zapalenia stawów. Ja teraz zrobiłam badania w laboratorium diagnostyce w ramach kampanii droga do zdrowia i ten współczynnik miałam mega podwyższony. Nie wiem dlaczego, a mam dopiero 38 lat. Z tego co kojarże, to i moja mama od zawsze miala z tym problem, dlatego dieta w tym przypadku już jest niezbędna. do tego strasznie bolą i ciągną mnie stawy


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci