Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

6

Też mi się wydaje, że nie ma co na forum szukać odpowiedniego podejścia tylko od razu do dentysty się wybrać żeby rozwiązać problem, ja do lubident do dr Porwolik i nie zdarzyło mi się jeszcze żeby do mojego problemu nie podeszli tam kompleksowo i czegoś sprawnie nie zaradzili

5

Najlepiej wydaje mi się iść do dentysty a nie zadawać pytanie na forum  smile Jak się boisz to z własnego doświadczenia mogę polecić CMP dent w Krakowie przy ul Komorowskiego. Mają bardzo miłych i dobrych specjalistów smile

4

Powinnaś zmienić pastę do zębów i szybko skonsultować się z dentystą. Możliwe również, że trzeba będzie zmienić szczoteczkę na miękką.
Objawy, które opisujesz są dosyć zaskakujące, ale nie zmienia to faktu, że trzeba bardzo szybko zadziałać.

3

Bol zebow pojaawia sie samoistnie tuz po przebudzeniu nawet i jak spozywam cytrusowe owoce.Myje miekka sztoteczka i pasta specjalna ale to nie pomaga probowałam tez nie jesc cytrusow ale dalej to samo..

2

Opisany przez Panią objaw jest niestety niezwykle zdawkowy. Na czym konkretnie polega drętwienie zębów? Czy związane jest ono z określoną sytuacją? Czy pojawia się przy mówieniu, czy też występuje samoistnie? Czy gorące lub zimne potrawy nasilają dolegliwości? Prawdopodobnie opisane przez Panią schorzenie to nadwrażliwość zębów. Jeśli pojawia się krwawienie podczas szczotkowania lub odsłaniają się szyjki zębowe, przyczyną dolegliwości może być paradontoza. Nie jest ona domeną osób starszych. Pierwsze objawy paradontozy mogą pojawić się już po 30 roku życia. Początkowo nadwrażliwość zębów leczy się zachowawczo, stosując miękką szczoteczkę oraz pasty lecznicze przeznaczone specjalnie dla nadwrażliwych zębów. Jeśli zabiegi te nie pomogą można skorzystać z pomocy stomatologicznej: stymulacji mineralizacji zębów, fluoryzacji czy zastosowaniu specjalnych nakładek zębowych.

1

Co bedzie pomocne aby taki dyskomfort zlikwiodwac?Moze lakierowanie zebow?


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci