Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

29

Ja używam lutezan i Tobie też bardzo polecam, ponieważ jak widzę obie pracujemy przed komputerem. Miałam podobny problem co Ty, ale lutezan bardzo szybko mi pomógł zadbać o kondycję moich oczu, nie są już zaczerwienione i nie męczą się tak jak kiedyś.

28

Dużo snu. Minimum 7 godzin powinno pomóc.

27

Ja polecam ProRelaxim w takim przypadku. W razie czego pisz w prywatnej wiadomości.
Można zobaczyć na www.klub-zdrowia.eu

26

Moim zdaniem w tej sytuacji najlepszy będzie lutezan, też kiedyś miałam problem z męczącymi się oczami, po przyjściu z pracy nawet nie miałam siły poczytać książki bo moje oczy już chciały iść spać. Oprócz lutezanu wprowadziłam do swojej diety ryby, częściej też odrywam się od komputera smile

25

na wzrok jest bardzo dobra luteina i cynk, oba składniki są zawarte w lutezanie, który można kupić bez recepty w aptece, warto je brać przez dłuższy czas bo wtedy będzie widać wymierne efekty.

24

Moim zdaniem powinnaś sobie raz na 20 minut robić 20 sekund przerwy, spójrz na to co dzieje się za oknem, to może niesamowicie odprężyć zmęczone oczy. Dodatkowo warto brać coś na wzmocnienie oczu od środka, ja np. łykam lutezan i mam wrażenie, że jest o wiele lepiej. Kiedyś wracajać z pracy myślałam tylko o tym żeby sobie poleżeć teraz nawet mogę poczytać książkę smile

23

Na pewno efekty są, ale trzeba na nie dłuzej poczekać, ja wolę kropelki, bo działają od razu. Jak zakropię oczy hialeye to już po kilku minutach jest lepiej. Warto też w ciągu dnia kilka razy zrobić sobie przerwę na ćwiczenia dla oczu. To kilka minut zaledwie, a róznica jest widoczna.

22

Wzrok mi się męczył od długiej pracy przy komputerze i złym oświetleniu, zaczęłam mrużyć oczy i widzieć rozmazany obraz . Lekarz kazał mi przez jakiś czas brać lutezan, i powiem szczerze, że już jest nieco lepiej i oby tak dalej.

21

Ja jem superoptik

https://drzeweczkaa.sklepna5.pl/

20

I dlatego trzeba uzupełniać witaminy i minerały, które są szczególnie potrzebne, żeby mieć zdrowe oczy. Lepiej to zrobić wcześniej niż potem żałować, że trzeba chodzić do lekarza itd. Lutezan jest bardzo fajny pod tym względem. Ma dużo cynku i luteiny, ale też witaminę C i E  - zimą to szczególnie ważne!

19

No co tu dużo mówić. Takie mamy czasy, że większość ludzi pracuje przed różnymi komputerami, monitorami itp, nawet moja mama, krawcowa, obsługuje już część maszyn do szycia przez komputer, szaleństwo wink To niestety męczy oczy, bo rzadziej mrugamy, więc oko wysycha. Mi pomagają krople nawilżające, koniecznie bez konserwantów, bo już raz mnie uczuliły i wolę ich unikać.

18

Jeśli z Twoimi oczami jest coś nie tak możliwe, że brakuje im jakichś witamin. Oczy tak jak inne części ciała ich zwyczajnie potrzebują. Ja biorę lutezan, po czasie zauważyłam sporą poprawę i moje oczy nie męczą się już tak jak kiedyś.

17

Ja też stosuję krople. Koniecznie bez konserwantów, bo raz kupiłam jakieś inne, strasznie mnie uczuliły, wyglądałam jak królik z czerwonymi oczami i okropnie piekło. Poszłam do okulisty i stwierdził, ze to pewnie przez konserwanty w składzie, więc teraz ich unikam jak ognia. Hialeye free ich nie zawierają.

16

I je też to łykam smile Staram się jeść zdrowo, ale nie zawsze się da szczególnie zimą. Organizmowi brakuje takich jak witaminy E, C, ale także cynk czy beta-karoten- można je dostarczyć poprzez suplementacje lutezanu. Ja nie narzekam przez to na pieczenie oczu.

15

Nie, no to ja oprocz krople wybieram tez lutezan. Jakoś łatwo mi pamiętać o łykaniu tabletek. W lutezanie mam kwasy omega. W sezonie jesienno-zimowym kiedy szybciej robi się ciemno i zdarza mi się czytać po ciemku warto suplementować i zadbać o oczy.


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci