Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

4

żaden krem Ci nie pomoże na rozstępy. To jest tylko naciąganie ludzi. Lepiej idź do gabinetu kosmetycznego jak np Beauty Bar w Józefosławiu i tam zaproponują Ci odpowiednie zabiegi dopasowane do stopnia zaawansowania twoich rozstępów. Gwarantuję Ci że zobaczysz efekty i nie wyrzucisz pieniędzy w błoto smile

3

Jednym z najlepszych kosmetyków na rozstępy, jest jeden ze składników naszego preparatu, czyli masło Shea. Niweluje ono zaczerwienia, które powstają w wyniku rozciągania się skóry i wzmacnia je. Dzięki temu skóra staje się bardziej odporna i mniej podatna na rozciąganie, które związane jest z przyrostem masy ciała.

2

Jeśli pyta Pani o kosmetyk to mogę polecić markę Jadwiga (polskie kosmetyki naturalne):
https://kosme.pl/product-pol-739-Jadwig … 00-ml.html

Proszę nie przerażać się ceną, ale to jest duża pojemność 500 ml.

Mogę też polecić coś tańszego i o mniejszej pojemności, też Jadwiga:
https://kosme.pl/product-pol-744-Jadwig … 20-ml.html
https://kosme.pl/product-pol-745-Jadwig … 30-ml.html

Napisała Pani, że rozstępy są świeże, dlatego na Pani miejscu szukałabym pomocy w gabinecie kosmetycznym, póki rozstępy są świeże (do ok. pół roku) zabiegami można je bardzo zniwelować, co przy starszych może już być bardzo trudne i kosztowne. Poleciłabym Pani różne zabiegi mniej lub bardziej inwazyjne, ale nie wiem jakie gabinety ma Pani w okolicy, dlatego najlepiej udać się do jakiegoś poleconego w swojej okolicy i tam szukać porady i zdecydować się na zabieg. Rozpiętość zabiegów na rozstępy jest bardzo duża od mezoterapii mikroigłowej, igłowej, przez karboksyterapię aż po laseroterapię. Oczywiście różne są również ceny tych zabiegów. W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą.

1

Witam potrzebuje opinii o środkach na rozstepy po ciąży. Stosowalam olejek na rozstepy całą ciążę ale niestety i tak po ciazy pojawily sie .Jaki jest najbardziej skuteczny . Slyszalam tez o kolagenie naturalnym ale tez sporo kosztuje dlatego nie chcialabym wyrzucac kasy w błoto jesli skutków prawie nie widać. Proszę o pomoc


Powered by : Punbb