Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

3

Moze warto się skonsultować też z innym lekarzem? Ja się leczę w spektrum we Wrocławiu, myślę, że mają jednych z lepszych specjalistów w Polsce.

2

mi na problmy z ostrością wzrou pomogło branie lutezanu przez parę tygodni, widocznie witamin mi brakowało cyz czegoś bo szybko widziałam różnicę, oczy tak się nie męczyły i litery przestały się rozmazywać, może tego spróbuj?

1

Witam. W tym tyg bylam u okulisty, ktory wyjasnil mi dlaczego mimo wady potrafie zobaczyc wyraznie rzeczy jezeli oczy sa bie rozluźnienie czyli akomodacja. Mam 2,5 oraz 3 dioprii na plusie. Mowil ze wada nic sie nie zmieniła. Jednak przylapalam sie ze nawet w okularach uzywam akodomacji. Rozluznilam maksymalnie oczy w okularach a litery byly nie wyraznie. Czy tak powinno byc? Czy akodomacja jest uzywana nawet gdymam na nosie okulary? Pozdrawiam i czekam na odppwiedz.


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci