Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

3

Ale to tylko w salonach/klinikach się uzywa czy można sobie takie kremy kupić na własność i używać w domu? Wydaje mi się, że takie codzienne stosowanie da lepsze efekty jest równie ważne, co zabieg w gabinecie raz na miesiąc?

2

Ja robiłam zabieg z tym kwasem w Klinice Estetica w Krakowie i jedyne co mogę Ci powiedzieć rewelacja. Skóra naprawdę wygląda o dużo lepiej ale wydaje mi się że taki zabieg w salonie kwasem jest o dużo skuteczniejszy niż ten o którym mowa tutaj na forum. Warto wydać kilka złotych więcej i mieś zrobiony zabieg w dobrym gabinecie

1

Czy słyszałyście o niskocząsteczkowym kwasie hialuronowym? Zainteresował mnie ten temat ostatnio, w Niezwykłych Przypadkach Medycznych mówili o kosmetykach Forlle'd, które go zawierają. Faktycznie są takie dobre?


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci